کیف جا کنترلی رو مبلی سینی دار رومیزی پارچه ای نمدی تلویزیون تخت خواب کمد صندلی پلاستیکی (8 مدل)

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 8 {دقیقه}

 

 

توضیحات

جا کنترلی رو مبلی رومیزی فانتزی پارچه ای پلاستیکی انواع مختلفی دارد اما اگر از جستجوی کنترل از راه دور  متنفر هستید اگر به دنبال ریموت خود در زیر صندلی مبل ، بوده اید ، دیگر نیازی به پیدا کردن مشکل کنترل از راه دور ندارید ، این محصولات می تواند کنترل از راه دور تلویزیون و سایر کنترل از راه دور را نگهداری نمایند. امروزه تنوع محصولات نگهداری وسایل کاربردی منزل افزایش پیدا کرده است و برای هر وسیله یک نگهدارنده اختراع شده است که امروز در لینک سرا میخواهیم چندین وسلیه نگهداری انواع ریموت کنترل را معرفی نماییم از آنجایی که این روزها قیمت تلویزیون افزایش پیدا کرده است و به طبع قیمت کنترل تلویزیون هم گران شده است باید در نگهداری این وسایل دقت نماییم .

 

جا کنترلی ها نمدی یا پارچه ای وسایلی بسیار مفیدی برای خانه هایتان هتسند چون کنترل تلویزون همیشه باید در دسترس باشد پس بهترین گزینه یک جای ثابت برای این وسیله پرکاربرد منزل است که ما به شما استفاده از جا کنترلی را پیشنهاد مینماییم تا هم بتوانید کنترل و وسایل دیگر خود را نظم ببخشید البته جا کنترلی فقط برای نگهداری کنترل تلویزیون کاربرد ندارد میتوانید از این محصولات برای نگهداری وسایل مورد نیاز شما مانند گوشی ، تبلت ، دفتر، دارو ، عینک ،خودکار ، بطری آب ، دستمال استفاده کنید.

 

 

 

جا کنترلی رو مبلی پارچه ای یا پلاستیکی :

قبل خرید نگهدارنده لوازم الکتریکی منزل خود باید به این نکته توجه فرمایید که اجزای مبل خانه شما به چه شکلی هستند که همان طور که از تصاویر قابل مشاهده است باید مبلتان یا هر وسیله دیگرتان دارای دسته پهن باشد تا بتوانید جا کنتری مدل اول را روی آن قرار دهید اما نگران نباشید اگر مبلتان دسته های باریکی دارد  میتوانید از مدل دوم جا کنتربی که مناسب مبل و تخت است استفاده نمایید اما اگر نیازی به جا کنترلی های پارچه ای ندارید و میخواهید جا کنترلی رومیزی داشته باشد میتوانید از مدلهای پلاستیکی پی وی سی استفاده نمایید. هر چند هر وسلیه که دارای چند خانه باشد هم میشود برای قرار دادن جا کنترلی استفاده کرد. 

محصول جا کنترلی چند روزه به دستمان میرسد:

شما بعد ثبت سفارش و تایید توسط همکاران ما سفارش جا کنترلی شما همان رو بسته بندی و فردای همان روز تحویل اداره پست خواهد شو و محصول به سمت  درب منزل شما هر کجای ایران که باشید فرستاده میشود.

 

  1-  معرفی محصول اول جا کنتری رو مبلی معروف
جا کنترلی رو مبلی سینی دار 

جاکنترلی جیب دار رو مبلی سینی دار پارچه ای : 

کیف جا کنترلی رو مبلی یک جا کنترلی پارچه ای  ساخته شده از مواد با کیفیت بالا دارای چند قفسه پارچه ای جیب دار ، استفاده آسان ، می توانید روی تخت ، تختخواب ، تکیه گاه مبل آویزان کنید. این فضا به اندازه ای بزرگ است که می تواند تلفن های همراه ، دستگاه های تبلت ، ساعت ، عینک ، دستمال کاغذی ، نوت بوک ، قلم ، از راه دور تلویزیون ، تنقلات و غیره را قرار دهید.  جنس کیف جا کنترلی از الیاف پلی استر است ، الیاف پلی‌استر چروک و جمع نمی‌شوند، به‌ راحتی شستشو و به‌ سرعت خشک میشود.

جا کنترلی رو مبلی تختخوابی

مشخصات جاکنترلی مبلی سینی دار جا کنترلی روی دسته مبل: 

دارای 6 جیب بزرگ برای نگهداری انواع کنترل

قسمت سینی دار برای ,گذاشتن نوشیدنی,بشقاب و غیره

 برای قرارگیری بر روی دسته صندلی,مبل تخته خواب و غیره

سایز باز شده 55 سانتی متر عرض 31 سانتی متر

جنس پلی استر  

 

قیمت جا کنترلی تلویزیون رومبلی 49.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

کیفیت درجه یک بازار

پرداخت درب منزل

7 روز گارانتی

 

  2-  معرفی محصول دوم جا کنتری رو تختی
جا کنترلی رو مبلی تختخوابی

جاکنترلی پارچه ای رو دسته مبل تخته خواب کمدی پشت صندلی  : 

کیف همه کاره جا لوازم کنار تخت خواب و انواع مبل یک وسیله پر کاربرد که برای قرار دادن کنترل و وسایل دیگر است. این کیف جا لوازمی دارای 5 جیب میباشد جنس این کیف از الیاف پلی استر است ، الیاف پلی‌استر چروک و جمع نمی‌شوند، به‌ راحتی شستشو و به‌ سرعت خشک می‌شوند.میتوانید از این محصول برای همه وسایلی که قابلیت آویزان کردند دارند استفاده نمایید .

مشخصات کلی جالوازمی :

سایز ابعاد : 58cm * 26cm

دارای 5 جیب مجزا 

جنس تمام پلی استر قابل شستشو

نصب آسان و راحت قابل اتصال به انواع تخت مبل کمد 

قیمت جاکنترلی پارچه ای مبل تخت خواب 20.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود نیست

 

  3-  معرفی محصول سوم جا کنتری فلزی رو میزی
جا کنترلی رومیزی 

جا کنترلی رومیزی پله ای استیل فلزی :

ارگانایزرهای جا کنتربی رومیزی به شما کمک خواهد کرد که وسایل و کنترل خود را روی این محصول قرار دهید که بصورت استند رومیزی و هم بصورت آویزی مورد استفاده قرار میگرد و از جنس استیل با کیفیت در دو رنگ سفید و مشکی و با دوخت با کیفیت میباشد .این جا کنترلی بصورت پله ای دارای 3 محفظه برای نگهداری عینک,گوشی , جا کنترلی و سایر ابزار مناسب میباشد.

قیمت جا کنترلی رومیزی استیل 40.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

 

  4-  معرفی محصول چهارم شلف جا کنتری رو میزی

شلف رومیزی جا کنترلی

شلف جا کنترلی و جا لوازمی دو حالته :

استند یا شلف رومیزی جا کنترلی چهار 4 خانه ای طرح مدرن یک محصول همه کاره است که میتوانید به عنوان جا کنترلی در منزل از این محصول استفاده بفرمایید. این جای لوازم کنترل دو حاله است که طرحی مدرن و زیبایی را دارد. 

این شلف سفید پی وی سی جا کنترلی  دارای اندازه 22 سانتی متر است که به سادگی شستشو داده میشود و از همه مهم تر قابل جدا شدن است و به راحتی قابل حمل میباشد.مناسب برای قرار دادن انواع وسایل مانند قاب عکس ، گلدان های کوچک وسایل دفتر کار و اداره جات میباشد. 

قیمت شلف جا کنترلی دو حالته 60.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

 

  5-  معرفی محصول پنجم  جا کنتری نمدی
جا کنترلی نمدی

 

جای کنترل تلویزیون نمدی محصولی سنتی میباشد که میتوانید روی هر مبلی قرار بدهید جا کنترلی نمدی جدید و شیک ساده میباشد جا کنترلی نمدی رومبلی دارای دوخت مناسبی است

قیمت جا کنترلی رو مبلی نمدی شیک 40.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود نیست

 

  6-  معرفی محصول ششم جا کنتری پلاستیکی
شلف پلاستیکی رومیزی جا کنترلی مرسه

جا کنترلی سه خانه ای مرسه پی وی سی:

جا کنترلی پلاستیکی ساده مرسه مناسب قرار دادن انواع ریموت کنترل تلویزون و اسپیکر میباشد که داری 3 محفظه استارگانایزر همه کاره ی مناسب جهت مرتب نگه داشتن روی میزها و اوپن آشپزخانه ی کاربرد دارد و وسایل خردریز مثل ناخن گیر و لوازم شخصی و وسایل مشابه در کمد ها و کشو به راحتی در این محصول جای میگیرد. این جا کنترلی بصورت پله ای و نیم دایره ای میباشد.

قیمت جا کنترلی نیم دایره ای 40.000 تومان

2 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

 

  7-  معرفی محصول هفتم جا کنتری پلاستیکی چند کاره

جا کنترلی رومیزی پلاستیکی

  

جا کنترلی جعبه ای رومیزی پلاستیکی :

این محصول یک جا کنترلی و وسایل دیگر میباشد این محصول یک محصول همه کاره است که یکی از کاربردهای این محصول جای لوازم کنترلی کنار میز تلویزیون است که فقط کافی است این جای کنترل را کنار تلویزیون بگذارید و وسایل مورد نیاز خود را در داخل این محصول قرار دهید.

ارگانایزر وسایل و دستمال کاغذی رومیزی دارای 2 محفظه ای نگهداری وسایل در  رنگ های سفید صورتی بنفش سبز آبی موجود است که رندم ارسال میشود ولی در صورت موجود بودن رنگ مورد نظر خود را در هنگام ثبت سفارش قید بفرمایید برای نگهداری انواع کنترل , گوشی موبایل , لوازم آرایشی ,خودکار و غیره کاربرد دارد.  

قیمت جا کنترلی پلاستیکی رومیزی 30.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

 

  8-  معرفی محصول هشتم جا کنتری پارچه ای قلاب دار

جا کنترلی رو مبلی رو صندلی

جاکنترلی لوازم رو مبلی دسته فلزی خاکستری :  

جای کنترل رومبلی ساخته شده از پارچه بادوام و سیم آهنی  نصب آسان ، پایدار و آویزان آساندارای  قلاب های دوتایی مناسب برای نگهداری هدفون ، کلید ، کیف پول و غیره است. این محصول 30 سانتی مستری کاربردهای دیگر هم دارد که میتوانید در داخل کمد یا آشپزخانه و یا هر جایی که قابلیت آویزان کردن دارند استفاده نمایید و میتوانید حتی در داخل خودرو هم استفاده نمایید.

 جیب کنار تخت مجهز به 3 جیب مختلف می تواند تمام وسایل شما را با هم ذخیره کند. متناسب با هر سبک طراحی داخلی است. همچنین برای تخت های دو طبقه ، خوابگاه های دانشگاه ، آپارتمان های کوچک ، تخت بیمارستان ، مسافرت ، خوابگاه بسیار مناسب است. 

قیمت جا کنترلی پارچه ای 25.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

در انبار موجود نیست

 

  9-  معرفی محصول نهم جا کنتری چند منظوره
کیف جا کنترلی

 

 

قیمت جا کنترلی چند منظوره 219.000 تومان

فقط رنگی مشکی موجود است

توجه این محصول در اصل کیف لوازم صندلی خودرو است اما اگر مبل شما دارای دسته آویز میباشد پس میتوانید استفاده نمایید

در انبار موجود شد

 

 

چه مدل جا کنترلی بخریم:

جا کنترلی یک نظم دهنده برای انواع کنترلها میباشد که انواع مختلفی دارند. از انجایی که در بیشتر منازل مبل وجود دارد پر طرفدار ترین آنها مدل رو مبلی میباشد که چندین سال است که هم در ایران و هم در تمام فروشگاهای خارج کشور به فروش میرسد که جزو محصولاتی هستند که رضایت بیشتر خریداران را جلب کرده است.

علت خرابی کنترل تلویزیون چیست:

خراب شدن کنترل تلویزیون یکی از رایج ترین علل خرابی کنترل ها نداشتن روکش است که به مرمر زمان وقتی با دست تماس دارد بخاطر عرق کردن دست و یا وارد شدن مایعات در داخل برد کنترل دچار خرابی و فرسودگی خواهد شد . ساده ترین راه برای افزایش طول عمر کنترل خود این است که یک یا دو لایه سلفون روی کنترل خود بپیچید تا هر زمان که نیاز به تعویض روکش بود این کار را را تکرار نمایید چون سلفون بخاطر چسبندگی که دارد کاملا روی کنترل سوار میشود و گویا کنترل شما وکیوم شده است از همه مهم تر بسیار به صرفه تر هم خواهد بود البته معمولا الکتریکی هایی در همه شهرها هستند که یدکی تلویزون مثل کنترل از راه دور را هم به فروش میرسانند.

کنترل خراب شد از کجا بخریم :

هیچ نگران نباشید چون در بازار به فور انواع کنترل تلویزیون و گیرنده دیجتال ظبط اسپیکر و ….. یافت میشد که معمولا لوازم برقی ها و برخی الکتریکی ها هر شهر از این گیرنده ها به فروش میرسانند.هر چند کنترل تلویزون اگر پیدا هم نشد قابل تعمیر است .

علت ضعیف شدن کنترل تلویزیون :

تمام کنترل  ها با طریق  از امواج مادون‌ قرمز کار می‌کنند و معمولا علت خرابی کنترل ها خرابی این قسمت یا برد و دکمه های کنترل است البته در مواردی کنترل سالم است اما سعی کنید همیهش باطری با کیفیت خریداری نمایید تا در عملکرد کنترل مشکلی پیش نیاید.

تعمیر کنترل تلویزیون :

کار نکردن دکمه کنترل تلویزیون مشکل خیلی از افراد است فرقی ندارد کجا هستید تعمیر کنترل تلویزیون در شیراز قم رشت اهواز تهران یا کرج برای تعمیرات باید به تعمیرکاران لوازم برقی شهر خود مراجعه نمایید یا همان جا تعمیر میکنند یا ادرس نمایندگی رابه شما خواهند داد.

 

چکیده:

لوازم نظم دهنده جا کنترلی برای منظم‌تر کردن وسایل دم دستی خانه یا  محل ار به کار مورد استفاده قرار میگیرند کیف جا کنترلی  تاثیر بسیاری در عمر کنترل دارد چون همیشه در جای مخصوص خود قرار داد و این یعنی اسیب نخواهد نخواهد دید و همیشه در دسترس است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *