با اهدای سلام و عرض ادب خدمت بازدید کنندگان محترم و گرامی :

لینک سرا ، ابزار چت آنلاين را جهت افزايش اعتماد و رفاه حال شما کاربران ایرانی و خارجی  و مشتریان عزيز در اختیار شما قرار داده است.

اين اقدام با هدف پاسخگویی به نیاز­های بازدید کنندگان و جلب رضایت شما ، ارائه مشاوره های آنلاین و كمك به انتخاب بهتر و سريعتر انجام خواهد گرديد.

 

آموزش استفاده از چت انلاین لینک سرا :

استفاده از چت بسیار ساده است و کار همانند اپلیکیشن های پیام رسان روی گوشی شما است و همان طور که در انجا پیام ارسال میکنید میتوانید در این چت هم پیام خود را ارسال بفرمایید و ما پاسخ گو خواهیم بود.

 

 

برای شروع چت روی ایکون ابی رنگ چت سمت چپ ابی رنگ کلیک یا لمس نمایید.اگر انلاین باشیم همان لحظه پاسخگو خواهیم بود اگر افلاین باشیم بعد ثبت پیام شما میتوانید چند ساعت دیگر وارد همان قسمت سمت  چت شوید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

 

نکته مهم

 

توجه نمایید در صورتی که پیام ارسال شد و بعدا قصد ورود به لینک سرا را داشتید حتما با همان مرورگی که پیام ارسال شده وارد سایت لینک سرا شوید در غیر این صورت پیام شما در چت قابل مشاهده نخواهد بود و نیازی به ارسال ایمیل هم نیست .

 

 

 

 

 

توجه نمایید ما در حال حاظر در لینک کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام یا واتساپ  لینک سرا نداریم و میتوانید در این سایت با ما در در ارتباط باشید شما می توانید نظرات خود را در رابطه محصولات  در این قسمت نظرات درج نمایید. همچنین می توانید جهت دریافت ” مشاوره رایگان ” با متخصصین لینک سرا ارتباط برقرار کنید. جهت دریافت شماره تلفن فروشنده خود اینجا را لمس نمایید.

 

ایا محصولات لینک سرا به همه جای کشور ارسال میشود : :
بله محصولات لینک سرا به همه جای کشور شهر یا روستا که باشید ارسال خواهد شد مثل آذربايجان شرقي تبريز آذربايجان غربي شهرکرد خراسان جنوبي بيرجندايلام بوشهر بندر بوشهر تهران چهارمحال سيستان و بلوچستان زاهدان فارس شيراز قزوين قم کردستان سنندج کرمان کرمانشاه  کهگيلويه و بويراحمد ياسوج گلستان گرگان گيلان رشت لرستان خرم‌آباد مازندران ساري مرکزي اراک خراسان اروميه اردبيل اصفهان البرز کرج هرمزگان بندرعباس همدان خرید فروش  يزد بختياري رضوي مشهد خراسان شمالي بجنورد خوزستان اهواز زنجان زنجان سمنان و همه جای دیگر ارسال خواهد شد.