خرید بافت یقه اسکی مردانه پسرانه ارزان+راهنمای جامع نگهداری و شسشتو

مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 3 دقیقه
4/5 - (2 امتیاز)

خرید بافت یقه اسکی مردانه بسیار رایج است اگرچه ما هیمشه از سرد شدن هوا شکایت داریم، اما تغییراتی که می بینیم اجتناب ناپذیر است، پس ، باید خود را با آنها تطبیق دهیم. در غیر این صورت عواقبی مثل سرما خوردی دارد که این روزها اصلا مشخص نیست سرماست یا کرونا ، لباس هایی که در فصل زمستان می پوشیم برای گرم نگه داشتن ما و دوری از عوامل جوی کافی است یکی یکی از انها یقه اسکی ها میباشند.فضای مد همیشه تنوع زیادی دارد معمولا لباس یقچه اسکی ها دارای کش در بخش سرآستین و کمر میباشند که در فصل سرد سال  به‌عنوان محافظی در مقابل هوای سرد عمل می‌کنند. مخصوصا انهایی که گردن درد دارند این لباس مناسب انها خواهد بود. ما هیمشه به طور زیادی  از رنگ‌های تیره استفاده می‌کنیم که می‌تواند برایمان خسته‌کننده شود. هر چند لباس های تیره باعث لاغر تر شدن فرد و حتی دیکر کثیف شدن ان اشاره کرد. 

 

از مزایای خرید اینترنتی لباس یقه اسکی است که باعث کاهش رفت‌وآمد، شلوغی و گرفتار شدن به کرونا خواهد شد و یکی از میزت های دیگر این است که تا بتوانید یقه اسکی زمستانی موردنظر خود را سفارش بدهید و در کمترین زمان از درب خانه تحویل بگیرید. 

 

یقه اسکی مناسب چه کسانی است :

یقه اسکی بیشتر برای کسانی که لاغر هستند و چربی شکمی ندارند مناسب است، به خصوص که به کسانی که بدنساز هستند ، استایل خاصی می بخشد. یقه  اسکی خود را با انواع کاپشن های کوتاه و بلند ست کنید.لباس مشکی برای افراد چاق مناسب است. زیرا همانطور  رنگ های تیره تحدب (برامدگی ) را نشان نمی دهند و دید طرف مقابل را تار می کنند و شما از نظر افراد لاغر تر به نظر خواهید امد .

 

یقه اسکی مردانه زغال سنگی

 11111

 

قیمت یقه اسکی مردانه زغال سنگی 189.000 تومان

 

1 عدد ارسال خواهد شد

 

موجود است

 

     

 

hhhh

قیمت یقه اسکی مردانه سبز

 11111

 

قیمت یقه اسکی مردانه سبز 189.000 تومان

 

1 عدد ارسال خواهد شد

 

موجود است

 

    

 

hhhh

خرید یقه اسکی مردانه طوسی

 11111

 

قیمت یقه اسکی مردانه طوسی 189.000 تومان

 

1 عدد ارسال خواهد شد

 

موجود است

 

 

یقه اسکی را با چی بپوشیم :

یقه اسکی را میتوانید زیر کاپشن ها بر تن نمایید که معمولا کاپشن های چرمی و کوتاه برای بافت یقه اسکی مناسب تر خواهد بود.

 

ژاکت یقه اسکی چیست :

لباس بافتنی یقه اسکی یک پوشاک مخصوص زمستان است و فرق آن با دیگر پوشاک بلند بدون یقه آن است که الهام گرفته از لباس های زمستانی ورزشکاران اسکی روی برف است.

بهترین روش برای شستن لباس بافت :

همان طور که بارها تاکید شده است اگر میخواهید عمر لباس بافت شما بالا رود حتما از آب سرد برای ششتشو استفاده نمایید معمولا بهترین نوع شسشتو لباس بافت استفاده از دست است و ان هم به ارامی باشد انجام شود اما اگر بازم هم با ماشین لباسشویی این کار را انجام میدهید حتما با آب سرد و یا دور ارام انجام شود.

 

اگرلباس بافت یقه اسکی پاره شود چکار کنیم :

در بعضی مواقع ممکن است به دلیلی لباس بافت شما پراه شود که بعد پاره شدن به چیزی دست نزنید میتوانید با مراجعه به خیاطی شهر خود ان را روفو نمایید. معمولا همه از نخ کش شدن و پاره شدن لباس بافت میترسند البته ممکن است لباس بافتی که توسط خیاط رفو انجام شود چون با نخ خیاطی است انجام میشود مثل روز اول نمیشود اما خودتان هم میتوانید بعد رفو کردن همان رنگ نخ را تهیه کنید و بر روی لباس با نخ کاموایی و سوزون محل رفو شده را با دقت بدوزید تا کاملا محل رفو شده پنهان شود.

 

 

با تشکر از همراهی شما عزیزان لینکسرایی بدیهی است که نظرات و پیشنهادات شما به کیفیت محصولاتی که ارائه می دهیم کمک شایانی خواهد کرد. بافت یقه اسکی  یک استایل  کلاسیک است  که برای تقریباً هر موقعیت اجتماعی ست می‌شود،. برای کسانی که در آب و هوای سردتر هستند، یک یقه اسکی پیشنهاد میشود . برخی از مردان ظاهر پالتو بلند زمستانی را ترجیح می دهند که پوشیدن یقه اسکی زیر پالتو و یا کاپشن میتوانید تیپ شما را جذاب نمایید  در صورت دریافت مشاوره در زمینه خرید لباس یقه اسکی مردانه پسرانه، سوالات خود را در قسمت نظرات ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.