خرید تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه 100 تومان

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 5 {دقیقه}

 

تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه کودک همیشه باب دل کودکان است منتها نکات زیادی وجود دارد که باید هنگام خرید لباس برای فرزندان گلتان در نظر داشته باشد. قبل از انتخاب هر لباس، پارچه، فصل، اندازه، انتخاب کودک، راحتی و غیره باید در نظر گرفته شود. بنابراین، برای اینکه خرید ست تیشتر و شلوارک  کودک شما تجربه خوبی داشته باشد، نکاتی را ارائه کرده ایم که ممکن است هنگام خرید برای کودک خود در نظر بگیرید.مهمترین نکته این است که هنگام خرید برای کودکان ، مطمئن شوید که لباس او اویز های فلزی یا تیز نداشته باشد، باید بی خطر باشد تا کودک شما آسیب نبیند. بهتر است بررسی کنید که دکمه های لباس گشاد نباشند زیرا بچه ها تمایل دارند همه چیز را در دهان خود بگیرند و در این صورت کودک شما حتی می تواند دکمه را قورت دهد و آسیب ببیند.

  

تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه

 

کودکان به سختی لباس‌هایشان را می‌پوشند :

وقتی در خانه پسران جوانی دارید، خرید لباس برای آنها به یک فعالیت مکرر تبدیل می شود، زیرا آنها دائماً  بزرگ می شوند از آنجایی که کودکان به سختی لباس‌هایشان را می‌پوشند، پیدا کردن لباس‌های باارزش که تا حد امکان ماندگار باشد، مهم است.اگر کودک شما به اندازه کافی بزرگ شده است که احتمالاً در صورتی که علاقه مندی به مد داشته باشد یا از مد خوشش نمی آید

  • ساده ترین راه برای خرید لباس برای فرزندتان برقراری ارتباط با آنهاست.قبل هر چیز به علایق فرزندتان فکر کنید! کودکان خردسال لباس هایی با جزئیات سرگرم کننده را دوست دارند. بنابراین، کارتون ها، شکل ها، رنگ ها و الگوها هنگام خرید لباس برای کودک شما مهم هستند.  اگر به دنبال خرید لباس جدید برای پسران خود هستید، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 

قبل خرید کمد لباس کودکان را بررسی کنید :

قبل از خرید، کمد لباس فعلی فرزندتان را بررسی کنید تا تصادفاً با چیزی که بسیار شبیه به چیزی است که قبلاً دارد  را سفارش ندهید چون تنوع لباس در کودکان بسیار هم است. کودکان دختر یا پست سریع رشد می کنند. همیشه به دنبال تیشرت و شلوارکی باشید که یک سایز بزرگتر از سایز واقعی پسرتان باشد. او به سرعت رشد می کند. نکته بعدی این است قبل تهیه تی شرت شلوارک از کودکان خود سوال بپرسید. اگر مدام شما را به سمت سبک و رنگ خاصی راهنمایی می کنند، به آن توجه داشته باشید. شما می خواهید لباسی تهیه کنید که سلیقه آنها باشد نه شما پس اگر لباس خود را دوست نداشته باشند همیشه بهانه خواهند گرفت

 

آیا عکسهای ست  واقعی هستند :

بله همه تصاوير محصولات به طور طبيعي توسط مدل کودک بارگزاري شده اند. دقيقا محصولي که در تصاویر مي بينيد خواهیم فرستاد البته با ورود به آیکون سبز رنگ تصاویر با کیفیت تر و بیشتری بارگذاری شده است. خب شاید برای خیلی ها سوال باشد چرا این عکسهای تیشرت و شلوارک لینک سرا در سایت های دیگر هم هستند که باید اشاره کنیم فروشنده این محصول در فضای مجازی با این مدل پسر کوچولو یک شخص است ولی همکاران فروشنده چندین فعالیت دارند. 

 

 

ست بچگانه تیشرت شلوارک پرسپولیس

 

قیمت  قرمز مشکی 99.000 تومان

طرح پرسپولیس

 

تیشرت شلوار بچه گانه کودکانه

 

قیمت 99.000 تومان

 

 

 

تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه دخترانه

 

قیمت نایک 135.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک نایک

 

 

قیمت نایک 105.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

تیشرت شلوارک بچه گانه

قیمت پوما 135.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

ست بچگانه تاپ شلوارک آندر امور

 

قیمت ست بچگانه تاپ شلوارک آندر امور 129.000 تومان

 

 

تیشرت شلوارک کودکانه

 

 

قیمت آندر امور 100.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

مشکی طوسی موجود است

     

تی شرت شلوارک بچه گانه

 

 

قیمت  99.000 تومان

قرمز مشکی موجود است

 

   

 تیشرت و شلوارک بچه گانه پسرانه

 

 

قیمت  109.000 تومان

طوسی مشکی موجود است

 

 

تیشرت شلوارک لی

 

 

قیمت جنس لی 139.000 تومان

سه رنگ موجود است

 

تیشرت شلوارک طرح دار

 

 

قیمت طرح دار  129.000 تومان

سه رنگ موجود است

 

تیشرت شلوارک کارتونی بچه گانه

 

قیمت تیشرت شلوارک کارتونی بچه گانه 129.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

سه رنگ موجود است

 

 

تیشرت شلوارک پسرانه

 

قیمت ست کودکانه  جردن ابی 99.000 تومان

آبی موجود است

 

لباس طرحهای ساده و بیخطر بخرید:

هنگام انتخاب لباس برای یک پسر جوان، به دنبال مواد محکم و بادوام باشید چون کودکان بسیار پرجنب وجوش هستند. اکثر پسرها به دویدن، بازی و کشتی با دوستان خود علاقه مند هستند و به دکمه ها، زیپ ها، یقه ها، گلدوزی ها یا سایر تزیینات لباس اهمیتی نمی دهند. اگر چیزی باشد، این جزئیات بر سر راه آنها قرار می گیرد و آنها را آزار می دهد. پس بهترین انتخاب  لباس های ساده مانند تی شرت های ساده، شلوار جین، پیراهن های یقه دار ساده و سویشرت باشید. 

 

نحوه انتخاب لباس برای کودکان دختر یا پسر :  

شما باید پوشاکی برای کودکان بخرید که  در ان احساس راحتی کنند، آزادانه حرکت کنند و کارهایی را که دوست دارند انجام دهند بدون اینکه لباس هایشان محدود شود.همچنین برای فرزندان شما مهم است که شیک پوش بمانند، به خصوص زمانی که نیاز دارند این لباس ها را در مناسبت ها و رویدادهای خاص مانند جشن تولد بپوشند. به این ترتیب، عکس های زیباتری از کوچولوی خود با بهترین لباس متناسب با شخصیت او می گیرید.اگر می خواهید فرزندتان را با لباسی غافلگیر کنید، چیزی بخرید که علایق اصلی او را بیان کند. دختر بچه ای که شخصیت های دخترانه را دوست دارد، ممکن است عاشق لباس عروسکی باشند. اگر پسر کوچک شما عاشق کامیون و ماشین است است، می توانید یک طرح ماشینی برای او تهیه کنید.

 

بالا بردن عمر شلوارک بچگانه :

فرقی ندارد چه تیشرتی میخرید اگر درست از ان نگهداری نکنید عمر کوتاهی خواهد داشت . بهتر است تیشتر های خود را با دست بشویید و هر گز تیشرت ها را با هم شسشت شو ندهید ان هم بخاطر تداخل رنکهای ان است . هرکز تیشرت را مدت زیادی خیس نکه ندارید و سریعا شستسو لباس را انجام دهید. در شستشوی تیشرت از مواد نرم کننده و سفید کننده مثل وایتکس استفاده نکنید . بهد شسشتن تیشرت شلوارک ان را روی بند رخت کامل اویزان کنید تا به طور طبیعی خشک شود اما اگر عجله دارید در فاصله درو بخاری ان را خشک نمایید  و اگر قصد اتو کشی دارید حتما دمای اتو خیلی پایین باشد.

 

استفاده از رنگ شاد فراموش نشود:

معمولا همه مادران و پدارن دوست دارند لباس کودکان کثیف نشود و بخاطر همین مشکل ترجیح میدهند رنگ مشکی را برای کودک خود برگزینند اما رنگ تیره در روحیه کودکان تاثیر دارد اما رنگهای شاد مانند قرمز باعث شادی و نشاط انها خواهد شد که با تحقیق در مورد رنگها میتوانید به این نمته پی ببرید.

 

مدل چسبان انتخاب نکنید:

در برخی کودکان بخاطر افرایش وزن والدین مجبور میشودند لباس های قدیمی را برای فرزند استفاده کنند که معمولا لباس تنگ مانج تنفش کودکان و حساسیت های پوستید و موراد دیگری خواهد داشت که بهتر است اگر لباسی برای کودک شا تنگ شده است از ان استفاده نکنید یا اگر امکان دارد با برداشتن نخ لباس ان را گشاد تر نمایید.بدن کودک در دوران رشد، دچار تغییر مختلف خواهد شد و به همین خاطر باید همیشه با توجه به این تغییر نمایید،بچه شما پوست بسیار حساس دارد و به همین خاطر باید با کیفیت ترین لباس ها را برای آن ها خریداری نمایید

 

 

جمع بندی :

برای بازدیدکنندگان محترم  این سایت صمیمانه آرزوی موفقیت داریم. امیدواریم این مقاله  برای ست تیشرت شلوار بچه گانه مفید باشد. مشتریان گرامی اگر در مورد تیشرت شلوار کودکانه مشاوره ای دارید در قسمت نظرات بپرسید. اکثر مردم هنگام خرید  تیشرت شلوارک ، عاشق یک معامله ارزان هستند. همه والدین می خواهند مطمئن شوند که خریدهای درستی انجام می دهند، بنابراین یک راهنمایی کوچک می تواند به جلوگیری از هدر رفتن پول انها کمک کند. شاید دوست داشته باشید که کودکتان خوب لباس بپوشد، اما با گران شدن پوشاک طبیعتا خرید ها کاهش میابد پس بهترین گزینه نگهداری درست لباس است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت و مدلهای جذاب را برای خرید قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *