خرید تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه دخترانه کودک[مدل فشن با عمر طولانی درجه یک 2024]

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 6 {دقیقه}

 

خرید تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه کودک همیشه باب دل کودکان است منتها نکات زیادی وجود دارد که باید هنگام خرید لباس برای فرزندان گلتان در نظر داشته باشد. قبل از انتخاب هر لباس، پارچه، فصل، اندازه، انتخاب کودک، راحتی و غیره باید در نظر گرفته شود. بنابراین، برای اینکه خرید ست تیشتر و شلوارک  کودک شما تجربه خوبی داشته باشد، نکاتی را ارائه کرده ایم که ممکن است هنگام خرید برای کودک خود در نظر بگیرید.مهمترین نکته این است که هنگام خرید برای کودکان ، مطمئن شوید که لباس او اویز های فلزی یا تیز نداشته باشد، باید بی خطر باشد تا کودک شما آسیب نبیند. بهتر است بررسی کنید که دکمه های لباس گشاد نباشند زیرا بچه ها تمایل دارند همه چیز را در دهان خود بگیرند و در این صورت کودک شما حتی می تواند دکمه را قورت دهد و آسیب ببیند.

  

وقتی در خانه پسران جوانی دارید، خرید لباس برای آنها به یک فعالیت مکرر تبدیل می شود، زیرا آنها دائماً  بزرگ می شوند از آنجایی که کودکان به سختی لباس‌هایشان را می‌پوشند، پیدا کردن لباس‌های باارزش که تا حد امکان ماندگار باشد، مهم است.اگر کودک شما به اندازه کافی بزرگ شده است که احتمالاً در صورتی که علاقه مندی به مد داشته باشد یا از مد خوشش نمی آید پس ساده ترین راه برای خرید لباس برای فرزندتان برقراری ارتباط با آنهاست.قبل هر چیز به علایق فرزندتان فکر کنید! کودکان خردسال لباس هایی با جزئیات سرگرم کننده را دوست دارند. بنابراین، کارتون ها، شکل ها، رنگ ها و الگوها هنگام خرید لباس برای کودک شما مهم هستند.  اگر به دنبال خرید لباس جدید برای پسران خود هستید، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 

قبل خرید کمد لباس کودکان را بررسی کنید :

قبل از خرید، کمد لباس فعلی فرزندتان را بررسی کنید تا تصادفاً با چیزی که بسیار شبیه به چیزی است که قبلاً دارد  را سفارش ندهید چون تنوع لباس در کودکان بسیار هم است. کودکان دختر یا پست سریع رشد می کنند. همیشه به دنبال تیشرت و شلوارکی باشید که یک سایز بزرگتر از سایز واقعی پسرتان باشد. او به سرعت رشد می کند. نکته بعدی این است قبل تهیه تی شرت شلوارک از کودکان خود سوال بپرسید. اگر مدام شما را به سمت سبک و رنگ خاصی راهنمایی می کنند، به آن توجه داشته باشید. شما می خواهید لباسی تهیه کنید که سلیقه آنها باشد نه شما پس اگر لباس خود را دوست نداشته باشند همیشه بهانه خواهند گرفت

 

آیا عکسهای ست تیشرت شلوارک کودکانه واقعی هستند :

بله همه تصاوير محصولات به طور طبيعي توسط مدل کودک بارگزاري شده اند. دقيقا محصولي که در تصاویر مي بينيد خواهیم فرستاد البته با ورود به آیکون سبز رنگ تصاویر با کیفیت تر و بیشتری بارگذاری شده است. خب شاید برای خیلی ها سوال باشد چرا این عکسهای تیشرت و شلوارک لینک سرا در سایت های دیگر هم هستند که باید اشاره کنیم فروشنده این محصول در فضای مجازی با این مدل پسر کوچولو یک شخص است ولی همکاران فروشنده چندین فعالیت دارند. 

 

فروش ویژه پاییزی 1402

 

ست بچگانه تیشرت شلوارک پرسپولیس

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک قرمز مشکی 99.000 تومان

ست بچگانه تیشرت شلوارک پرسپولیس

 

تیشرت شلوار بچه گانه کودکانه

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک نایک 99.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

تیشرت شلوارک بچه گانه پسرانه دخترانه

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک نایک 135.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک نایک

 

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک نایک 105.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

تیشرت شلوارک بچه گانه

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک  پوما 135.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

 

ست بچگانه تاپ شلوارک آندر امور

 

قیمت ست بچگانه تاپ شلوارک آندر امور 129.000 تومان

1 عدد رکابی تیشرت ارسال خواهد شد

 

 

تیشرت شلوارک کودکانه

 

 

قیمت ست پسرانه تیشرت شلوارک آندر امور 100.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

مشکی طوسی موجود است

     

ست بچه گانه پسرانه تابستانه بهار 1401

 

قیمت ست بچگانه تی شرت شلوارک 99.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

قرمز طوسی موجود است

      

 

تی شرت شلوارک بچه گانه

 

 

قیمت شلوارک تیشرت فشن پسرونه 99.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

قرمز مشکی موجود است

 

   

 تیشرت و شلوارک بچه گانه پسرانه

 

 

قیمت تیشرت استین کوتاه شلوارک ورزشی 109.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

طوسی مشکی موجود است

 

 

تیشرت شلوارک لی

 

 

قیمت تیشرت شلوارک لی 139.000 تومان

1 عدد تیشرت شلوارک لی ارسال خواهد شد

سه رنگ موجود است

      

 

تیشرت شلوارک طرح دار

 

 

قیمت تیشرت شلوارک طرح دار  129.000 تومان

1 عدد تیشرت شلوارک ارسال خواهد شد

سه رنگ موجود است

 

 

تیشرت شلوارک کارتونی بچه گانه

 

قیمت تیشرت شلوارک کارتونی بچه گانه 129.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

سه رنگ موجود است

 

    

 

تیشرت شلوارک پسرانه

 

قیمت ست کودکانه تیشرت شلوارک جردن ابی 99.000 تومان

1 عدد شلوارک تیشرت ارسال خواهد شد

آبی موجود است

 

لباس طرحهای ساده و بیخطر بخرید:

هنگام انتخاب لباس برای یک پسر جوان، به دنبال مواد محکم و بادوام باشید چون کودکان بسیار پرجنب وجوش هستند. اکثر پسرها به دویدن، بازی و کشتی با دوستان خود علاقه مند هستند و به دکمه ها، زیپ ها، یقه ها، گلدوزی ها یا سایر تزیینات لباس اهمیتی نمی دهند. اگر چیزی باشد، این جزئیات بر سر راه آنها قرار می گیرد و آنها را آزار می دهد. پس بهترین انتخاب  لباس های ساده مانند تی شرت های ساده، شلوار جین، پیراهن های یقه دار ساده و سویشرت باشید. 

نحوه انتخاب لباس برای کودکان دختر یا پسر :  

شما باید پوشاکی برای کودکان بخرید که  در ان احساس راحتی کنند، آزادانه حرکت کنند و کارهایی را که دوست دارند انجام دهند بدون اینکه لباس هایشان محدود شود.همچنین برای فرزندان شما مهم است که شیک پوش بمانند، به خصوص زمانی که نیاز دارند این لباس ها را در مناسبت ها و رویدادهای خاص مانند جشن تولد بپوشند. به این ترتیب، عکس های زیباتری از کوچولوی خود با بهترین لباس متناسب با شخصیت او می گیرید.اگر می خواهید فرزندتان را با لباسی غافلگیر کنید، چیزی بخرید که علایق اصلی او را بیان کند. دختر بچه ای که شخصیت های دخترانه را دوست دارد، ممکن است عاشق لباس عروسکی باشند. اگر پسر کوچک شما عاشق کامیون و ماشین است است، می توانید یک طرح ماشینی برای او تهیه کنید.

بالا بردن عمر شلوارک تی شرت بچگانه :

فرقی ندارد چه تیشرتی میخرید اگر درست از ان نگهداری نکنید عمر کوتاهی خواهد داشت . بهتر است تیشتر های خود را با دست بشویید و هر گز تیشرت ها را با هم شسشت شو ندهید ان هم بخاطر تداخل رنکهای ان است . هرکز تیشرت را مدت زیادی خیس نکه ندارید و سریعا شستسو لباس را انجام دهید. در شستشوی تیشرت از مواد نرم کننده و سفید کننده مثل وایتکس استفاده نکنید . بهد شسشتن تیشرت شلوارک ان را روی بند رخت کامل اویزان کنید تا به طور طبیعی خشک شود اما اگر عجله دارید در فاصله درو بخاری ان را خشک نمایید  و اگر قصد اتو کشی دارید حتما دمای اتو خیلی پایین باشد.

ترفند برای پاره شدن بعد لباس فرزندان:

بعد پاره شدن شلوار و یا تیشرت فرندان میتوانید بر روی ان مارک های اماده قرار دهید یا با مراجعه به خیاطی محل پاره شده را دور دوزی کنید تا لباس مجدد مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از شلوارک و تیشرت رنگ شاد فراموش نشود:

معمولا همه مادران و پدارن دوست دارند لباس کودکان کثیف نشود و بخاطر همین مشکل ترجیح میدهند رنگ مشکی را برای کودک خود برگزینند اما رنگ تیره در روحیه کودکان تاثیر دارد اما رنگهای شاد مانند قرمز باعث شادی و نشاط انها خواهد شد که با تحقیق در مورد رنگها میتوانید به این نمته پی ببرید.

تیشرت شلوارک کودکانه چسبان انتخاب نکنید:

در برخی کودکان بخاطر افرایش وزن والدین مجبور میشودند لباس های قدیمی را برای فرزند استفاده کنند که معمولا لباس تنگ مانج تنفش کودکان و حساسیت های پوستید و موراد دیگری خواهد داشت که بهتر است اگر لباسی برای کودک شا تنگ شده است از ان استفاده نکنید یا اگر امکان دارد با برداشتن نخ لباس ان را گشاد تر نمایید.بدن کودک در دوران رشد، دچار تغییر مختلف خواهد شد و به همین خاطر باید همیشه با توجه به این تغییر نمایید،بچه شما پوست بسیار حساس دارد و به همین خاطر باید با کیفیت ترین لباس ها را برای آن ها خریداری نمایید

 

 

جمع بندی اجمالی:

برای بازدیدکنندگان محترم  این سایت صمیمانه آرزوی موفقیت داریم. امیدواریم این مقاله  برای ست تیشرت شلوار بچه گانه مفید باشد. مشتریان گرامی اگر در مورد تیشرت شلوار کودکانه مشاوره ای دارید در قسمت نظرات بپرسید. اکثر مردم هنگام خرید  تیشرت شلوارک ، عاشق یک معامله ارزان هستند. همه والدین می خواهند مطمئن شوند که خریدهای درستی انجام می دهند، بنابراین یک راهنمایی کوچک می تواند به جلوگیری از هدر رفتن پول انها کمک کند. شاید دوست داشته باشید که کودکتان خوب لباس بپوشد، اما با گران شدن پوشاک طبیعتا خرید ها کاهش میابد پس بهترین گزینه نگهداری درست لباس است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت و مدلهای جذاب را برای خرید قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *