کتونی سفید ساده مردانه+خرید کفش طرحهای تابستانی ساده خاص 2023

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 3 {دقیقه}

توضیحات

کتونی سفید ساده مردانه با شلوارهای جین، کتان یا اسلش ست خواهند شد . این نوع رنگ ها مناسب برای استایل‌های نیمه رسمی و اسپرت میاشند . رنگ سفید از ان رنگهایی ساده ای است که  می‌توانید با آن استایل جذابی برای خودتان دوستو پا نمایید . کفش های کتانی سفید ممکن است یکی از پرکاربردترین اقلام در کمد شما باشند.

تنها نقطه ضعف کفش‌های سفید این است که یاد بگیرید چگونه آن‌ها را تمیز کنید، زمانی که خراش‌ی روی کفش سفید ظاهر میشود خودش را کاملا نشان خواهد شدا،  اما یکی از معایب دیگر که رنگ سفید دارد مشکل کثیف شدن ان است که بهتر است در زمانهایی که هوا بارانی است از کفش سفید استفاده نشود یا میتوانید از روکش محافظ کفش استفاده نمایید.

 

کفش سفید با چی تمیز کنیم:

بعدی خرید کتانی سفید مردانه برای کثیف نشدن کفش سفید اولین کاری که باید انجام دهید که آن را در روزهای بارانی قرنصینه نمایید چون به دردسرش نمی ارزد که کثیف شود.اگر احیانا کفشتان کثیف شدن همان روز لک ها را پاک نمایید چون با ماندگار شدن لکه روی کفش این امکان میرود که به سخی پاک شود.ساده ترین ماده شوینده در دسترس برای پاک کردن کثیفی های کفش استفاده آب گرم و صابون یا مایع دست میباشد و برای این کار میتوانید از ابر یا مسواک نرم استفاده نمایید.یادتان باشد شسشتو همیشگی کفش میتواند عمر کفش را کاهش دهد البته این امر بستگی به جنس کفشی هم که تهیه میکنید دارد.

خوشبختانه، برای تمیز کردن کفش‌های سفید، لزوماً به تمیزکننده های غیر قابل دسترس  نیاز ندارید. بسته به جنس کفش، می توان از کمی سرکه تمیزکننده، جوش شیرین، پاک کن جادویی و موارد دیگر برای تمیز کردن کفش های سفید استفاده کرد. البته بعتر است قبل استفاده از این ماده ها آن را کمی به کفش اغشته نمایید اگر کارشان را به درستری انجام دادند میتوانید از مواد استفاده نمایید.

کفش سفید با چی ست میشه:

خرید اینترنتی کتانی سفید مردانه گزینه همه جوانان میباشد اگر برایتان سوال است که کفش سفید با چه رنگی ست میشه باید خودتتان بگوییم که معمولا کفش سفید با همه رنگها و استایلها ست میشود. شلوار جین یا اسلش اولین انتخاب همه اقایان و خانومها برای ست کردن کتونی سفید است.

چیکار کنیم کفش در پامون راحت باشه:

 اولین نکته جنس کفش است و دومین نکته استفاده از کفی های طبی برای پا هستند که میتوانید استفاده نمایید که بهترین گزینه استفاده از کفی های جنس فرو مموری نرم هستند.

 

 

قیمت کفش کتونی سفید

 

قیمت کفش کتونی سفید  249.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

طرح کیوت

موجود است

 

کتونی سفید ساده مردانه

 

قیمت کفش کتونی سفید  249.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

موجود است

 

 

قیمت کفش کتونی سفید

 

قیمت کفش کتونی سفید  299.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

موجود است

 

 

 

کفش کتونی سفید

قیمت کفش کتونی سفید  پول اند بر 269.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

موجود است

     

 

 کفش کتونی سفید دخترانه نارنجی

 

قیمت کفش کتونی سفید دخترانه پسرانه ریبوک 209.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

موجود است

 

کتونی سفید مردانه اف وایت 2022

 

قیمت کتونی سفید مردانه اف وایت 179.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

کفش مردانه Off-White

موجود است

 

  

کتونی تمام سفید ساق بلند

 

 قیمت کفش کتونی ساق بلند نایک 195.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

مارک نایک طرح فورس

موجود است

 

قیمت کفش ادیداس مردانه سفید 179.000 تومان

1 جفت ارسال خواهد شد

مدل stan smith

موجود است

 

چرا کفش سفید زرد میشود :

چرا کفش سفید بعد از شستن زرد میشود یکی از دلایلش این است که رنگ زیر کفش وارد رویه میشود که زرد شدن کفش سفید پارچه ای بعد از شستن به همین خاطر است  معمولا داشتن رنگ سفید چه لباس چه کالای دیگر سخت است و هر چقدر هم مراقبت کنید به مرمر زمان از سفیدی ان کاسته خواهد شد البته همه چیز به جنس کفش شما هم بستگی دارد اما وقتی که کتانی سفید را میشوید  بعد از اینکه در مجاورت نور آفتاب قرار می‌گیرد مخصوصا زمان طولانی کمی زد میشود پس سعی کنید این کار را انجام ندهید یا در هوای بارانی از کفشهای دیگری استقاده نمایید البته اگر شوینده روی کفش بماند هم باعث زردی میشود پس حتما کفش خود را درست ابکشی نمایید.

جلوگیری از زرد شدن کفش سفید :

کتانی سفید خیلی سریع کثیفی را به خود جذب میکند و تمیز کردن آن هم کار سختی است شاید با خودتان بپرسید شخصی که همیشه رنگ سفید میپوشد چطور لباس یا کفش او کثیف نمیشود معمولا بهتر است در روزهای بارانی و گلی کفش سفید نپوشید اما اگر بعد مدتی کثیف شد باید ان را با دست بشوید مثلا بند های را خارج نمایید یا کفی ان را هم همینطور چون اگر هر مورد دیگری روی کفش سفید باشد و رنگ بدهد رنگ آن جذب رویه کفش میشود . برای اطلاعات بیشتر به مقالات دیگر سایت ها مراجعه نمایید.

 

سخن آخر :

ضمن تشکر از همراهی شما  اگر قصد خرید کفش کتونی سفید دخترانه پسرانه را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از سایت لینک سرا مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت را تجربه کنید ، امیدواریم معرفی و راهنمای نکات اموزشی برایتان مفید واقع شده باشد. شما در صورت دریافت مشاوره در مورد کتانی سفید مورد نظر خود از قسمت کامنت سوال خود را ارسال بفرمایید تا از طرف ما پاسخ دریافت نمایید.

2 thoughts on “کتونی سفید ساده مردانه+خرید کفش طرحهای تابستانی ساده خاص 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *