کفش کتانی سفید مردانه+خرید زنانه طرحهای تابستانی سبک ساده خاص

مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 2 دقیقه
3.6/5 - (19 امتیاز)

کفش کتانی سفید مردانه زنانه با شلوارهای جین، کتان یا اسلش ست خواهند شد . این نوع رنگ ها مناسب برای استایل‌های نیمه رسمی و اسپرت میاشند . رنگ سفید از ان رنگهایی ساده ای است که  می‌توانید با آن استایل جذابی برای خودتان دوستو پا نمایید . کفش های کتانی سفید ممکن است یکی از پرکاربردترین اقلام در کمد شما باشند.

تنها نقطه ضعف کفش‌های سفید این است که یاد بگیرید چگونه آن‌ها را تمیز کنید، زمانی که خراش‌ی روی کفش سفید ظاهر میشود خودش را کاملا نشان خواهد شدا،  اما یکی از معایب دیگر که رنگ سفید دارد مشکل کثیف شدن ان است که بهتر است در زمانهایی که هوا بارانی است از کفش سفید استفاده نشود.

 

کفش سفید با چی تمیز کنیم:

بعدی خرید کتانی سفید مردانه برای کثیف نشدن کفش سفید اولین کاری که باید انجام دهید که آن را در روزهای بارانی قرنصینه نمایید چون به دردسرش نمی ارزد که کثیف شود.اگر احیانا کفشتان کثیف شدن همان روز لک ها را پاک نمایید چون با ماندگار شدن لکه روی کفش این امکان میرود که به سخی پاک شود.ساده ترین ماده شوینده در دسترس برای پاک کردن کثیفی های کفش استفاده آب گرم و صابون یا مایع دست میباشد و برای این کار میتوانید از ابر یا مسواک نرم استفاده نمایید.یادتان باشد شسشتو همیشگی کفش میتواند عمر کفش را کاهش دهد البته این امر بستگی به جنس کفشی هم که تهیه میکنید دارد.

خوشبختانه، برای تمیز کردن کفش‌های سفید، لزوماً به تمیزکننده های غیر قابل دسترس  نیاز ندارید. بسته به جنس کفش، می توان از کمی سرکه تمیزکننده، جوش شیرین، پاک کن جادویی و موارد دیگر برای تمیز کردن کفش های سفید استفاده کرد. البته بعتر است قبل استفاده از این ماده ها آن را کمی به کفش اغشته نمایید اگر کارشان را به درستری انجام دادند میتوانید از مواد استفاده نمایید.

 

کفش سفید با چی ست میشه:

خرید اینترنتی کتانی سفید مردانه گزینه همه جوانان میباشد اگر برایتان سوال است که کفش سفید با چه رنگی ست میشه باید خودتتان بگوییم که معمولا کفش سفید با همه رنگها و استایلها ست میشود. شلوار جین یا اسلش اولین انتخاب همه اقایان و خانومها برای ست کردن کتونی سفید است.

 

چیکار کنیم کفش در پامون راحت باشه:

 اولین نکته جنس کفش است و دومین نکته استفاده از کفی های طبی برای پا هستند که میتوانید استفاده نمایید که بهترین گزینه استفاده از کفی های جنس فرو مموری نرم هستند.

 کفش کتونی سفید

قیمت کفش کتونی سفید  پول اند بر 269.000 تومان1 جفت ارسال خواهد شدمارک پول اند بر طرح آر اسموجود است

     

 

 کفش کتونی سفید دخترانه نارنجی

 

قیمت کفش کتونی سفید دخترانه پسرانه ریبوک 209.000 تومان1 جفت ارسال خواهد شدمارک ربیوک طرح رزموجود است

 

کتونی سفید مردانه اف وایت 2022

 

قیمت کتونی سفید مردانه اف وایت 179.000 تومان1 جفت ارسال خواهد شدکفش مردانه Off-Whiteموجود است

 

  

کتونی تمام سفید ساق بلند

 

 قیمت کفش کتونی ساق بلند نایک 195.000 تومان1 جفت ارسال خواهد شدمارک نایک طرح فورسموجود است

 

hhhh

 

 

 11111

قیمت کفش ادیداس مردانه سفید 179.000 تومان1 جفت ارسال خواهد شدمدل stan smithموجود است

 

ضمن تشکر از همراهی شما  اگر قصد خرید کفش کتونی سفید دخترانه پسرانه را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از سایت لینک سرا مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت را تجربه کنید ، امیدواریم معرفی و راهنمای نکات اموزشی برایتان مفید واقع شده باشد. شما در صورت دریافت مشاوره در مورد کتانی سفید مورد نظر خود از قسمت کامنت سوال خود را ارسال بفرمایید تا از طرف ما پاسخ دریافت نمایید.

2 thoughts on “کفش کتانی سفید مردانه+خرید زنانه طرحهای تابستانی سبک ساده خاص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.