خرید گیره نظم دهنده ملحفه روی تختخواب (1 عددی)

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 7 {دقیقه}

 

Alert!

گيره نگهدارنده ملحفه یا گیره ملافه تخت خواب تشک روتختی محصول امروز ماست باید قبل شروع معرفی گیره تختخواب ملافه این را بگوییم که تاریخچه اختراع تخت بر میگردد به هزاران سال پیش البته نه به این شکل امروزی اما نشانه به جا مانده از هزارا سال پیش نشان میدهد که آن زمان هم انسانها از وسایلی شبیه تختخواب استفاده میکردند. امروزه تختخواب ها در انواع طرح و رنگ ساخته میشوند و یکی از مشکلات همیشگی آنهایی که از تختخواب استفاده میکنند مشکل بهم خوردگی ملحفه آنها میباشد مخصوصا افرادی که به انکارد بودن تخت خود حساس میباشند این مشکل میتواند اعصاب انها را بهم بریزد

نظم دهنده روتختی محصول پرکاربرد است چون کش هایی که بر روی ملحفه تعبیه شده است به مرور شل خواهد شد یا کلا جوابگوی تخت شما نیست و با کوچک ترین حرکت ملافه نا مرتب خواهد شد. اما با داشتن این گیره ها مشکل شما پایان می یابد این نظم دهنده تخت خواب دوای مشکلتان خواهد بود 

نگهدارنده روتختی محصولی قیدمی میباشد آیا تجربه بیدار شدن با ملافه پیچیده شده را دارید یا مثل اینکه ملافه ها چندین بار در روز از تشک بیرون می آیند تا مجبور شوید هر روز ملافه ها را دوباره بپوشانید تا اگر زیر تخت جا کفشی زیر تخت دارید و با هر بار استفاده از آن ملافه بهم میریزید و از این کار اذیت می شوید.یکی از کار های خانوم های خونه ، مرتب کردن ملحفه های روی تخت است، چرا که به محض خوابیدن، ملحفه ها حرکت میکند گیره کشی نکهدارنده ملحفه تخت یک محصول برای حل این مشکل خواهد بود این کالا زندگی شما را راحت تر می کنند. با بست های ملافه ای ما و دیگر هرگز نگران تخت نامرتب و چروکیده نباشید. نگهدارنده پشت تخت خواب همه این مشکلات را رفع کرده است.

 

 

گیره تخت خواب

 

طرز استفاده از نظم دهنده روتختی :

نحوه استفاده از نظم دهنده روتختی بسیار اسان است باید فقط گیره آن را به لبه های پارچه را روتختی خو وصل نمایید که در تصاویر کاملا مشخص است، می توان به شیوه ضربدر یا بعاوه و ستاره ای به لبه های پارچه تخت خود  نصب کنید.

 

خرید گیره نظم دهنده ملحفه یا نگهدارنده روتختي

 

خصوصیات بارز نگهدارنده رو تختی 4 سر :

  • برای انواع تشک تخت روکش مبلمان
  • مناسب صندلی خودرو و روکش های دیکر رو فرشی
  • مانع  چروک ها و شل شدن  ملحفه
  • دارای چهار  عدد گیره
  • دارای تنظیم کننده طول برای هر سایز مختلف
  • دمای استاندارد شستشو 30 درجه سانتی‌گراد
  • دارای کش درجه یک
  • جنس کلیپس فلزی
  • سگک تنظیم‌ شونده طول
  • قابلیت شستشو با دست

 

قیمت گیره نظم دهنده تخت روتختی ملحفه تختخواب

 

تخت خواب چیست :

گیره تخت خواب یا  تختخواب از چند قسمت تشکیل شده است دارای بدنه ، پایه ، تشک و ملافه روی آن قرار میگیرد یکی از اصلی ترین ابزاری که در اتاق خواب امروزه به کار می رود تختخواب است که در این شرایط اقتصادی بدون شک باید در نگهداری تخت خواب دقت نمایید.

 

نکته مهم برای خرید تخت خواب :

گیره نگهدارنده تشک برای قبل خرید تخت است چون قبل خرید تختخواب حتما آن را بو نمایید. چون بعضی از تختخواب ها به خاطر این که چوب و رنگ نامرغوبی دارند بوی بدی هم میدهند اگر شما آلرژی داشته باشید بدون شک برای شما مشکل آفرین خواهد شد چون بوی این رنگ ها باعث می‌شود بیماری شما را تشدید نمایند.

 

 

گیره نگهدارنده ملحفه تخت

بالا بردن عمر تشک تختخواب :

با گران شدن تمام محصولات طبیعتا هیچ کس دوس ندارد وسیله ای که میخرد خراب شود برای بالا بردن طول عمر تختخواب ها سعی کنید هر چند ماه تشک تخت خواب را با برس جارو برقی جارو بکشید تا گردو غبارش خارج شود. هر چند ماه تشک را بچرخانید و برعکس یا پشت رو نمایید به زبان ساده تر از همه نقاط تخت نوبتی استفاده نمایید .تا جایی که میتوانید فشار غیر عادی رو تشک وارد نکنید.

 

فرق تشک و خوشخواب :

تشک خوش خواب از فنر، موکت، نمد، یونولیت و فوم سرد تشکیل شده است ، اما تشک های معمولی از فنر تشکیل شده اند یا ابر و مواد پرکننده نظیر پر و پشم در آنها قرار داده میشود.

 

 

کش نگهدارنده ملحفه

 

نظم دهنده روتختی چیست :

گیره فیکس کننده روتختی یا نظم دهنده ملحفه کش نگهدارنده روتختی از چهار گیره تشکیل شده است که کار این گیره ها نگه داشتن گوشه پارچه ملحفه تخت می باشد. این گیره ها ملحفه های شما را را از چهار گوشه سفت میکشد. با قرار دادن این گیره ها روی پارچه دیگر نگران درآمدن ملحفه از روی تخت نخواهید بود و همیشه ملفه تخت شما منظم هستند. دارای تسمه های تنظیم کننده طول برای هر سایز تشک که این مشکل را برای شما حل میکنید و مهم نیست ملافه تخت شما چه اندازه باشد.

گیره نگهدارنده رو تختی

 

جنس گیره تخت از چیست :

کش ملحفه تخت دارای جنس کرومی استیل و مقاوم هستند.البته اگر پارچه شما نازک است و امکان دارد پاره شود میتوانید لای گیره پارچه ای بگذارید تا ضخیم تر شود.

کاربرد های دیگر نگهدارنده ملحفه تخت :

کش نگهدارنده ملحفه برای نگه داشتن روکش صندلی مبلمان میز ناهار خوری تخت خواب کودک روکش صندلی ماشین خودرو و روکش ابزار و …. کاربرد دارد . بعد از هر بار شستن ملافه تختخواب گیره ها را به آرامی و دقت در چهار طرف ملحفه نصب نمایید بعدش ملحفه را روی تشک بکشید.

 

گيره نگهدارنده ملحفه تخت

 

 

نکته ناگفته در مورد گيره نگهدارنده ملحفه تخت خواب :

گیره نظم دهنده روتختی تشک برای مرتب کردن تخت است اما فراموش نکنید فشار بی مورد به ملحقه وارد نکنید چون  گیره این محصولات خراب شوند.در صورتی که امکان میدهید پارچه ملافه نازک است یک لایه پارچه دیگر روی گیره بگذاریدتا اسیبی به پارچه وارد نشود.

فروش پیامکی گیره ی چهار سر نگهدارنده ملحفه تخت :
شما در هر شرایطی که هستید با ارسال شماره اعلام شده، ما را از تصمیم خرید خود در مورد نظم دهنده تخت خواب آگاه نمایید تا اپراتور های ما با شما تماس حاصل نمایند. شما برای سفارش گیره کش دار ملافه تخت به صورت پیامکی باید کد دستوری 017111561 را به سامانه ی 10000309 ارسال نمایید ؛ بعد یک پیامک برای شما ارسال خواهد شد که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد کنید اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید محصول و توضیحات پایین همین صفحه مراجعه فرمایید.

 

قیمت گیره نگهدارنده ملحفه روتختی 99.000 تومان

درجه یک

توجه اگر برای تخت 2 نفره میخواهید باید 2 عدد سفارش بدهید که میشود 198

پرداخت درب منزل

نگهدارنده روتختی بسته 4 عددی

موجود است

نظم دهنده روتختی چیست:

این محصول از چند گیره و کش تشکیل شده که میتوانید به سادگی انها را در زیر تخت خود نصب نمایید تا مانع جدا شدن ملحفه از تخت خود شوید این محصول هم برای تخت یک نفره و تخت دو نفره مناسب است و میتوانید برای تشک های غیر تختی هم استفاده نمایید.

راهای دیگر بجای استفاده از گیره ملافه چیست :

اگر در خانه گیره ملافه در دسترس نبود میتوانید و سوالتان اینجاست چگونه روتختی را فیکس کنیم از سنجاق قفلی استفاده نمایید و سنجاق قفلی و پارچه را روی پارچه تشک نصب نمایید البته ممکن است به مرور سجاق قفلی از ملافه خارج شود اما راه حل دیگر این است که تمام درو ملافه کاملا با کش بدوزید یا در داخل شیار تعیبه شده ملافه تخت خواب کش قرار دهید تا مشکلتات حل خواهد شد اما با دشتن گیره نگهدارنه دیگر این دردسر ها را نخواهید داشت.

چرا باید روی تخت بخوابیم یا زمین:

این سوالی است که بسیار افراد از خود میپرسند معمولا دلیل قانع کننده ندارد که روی زمین بخوابیم بهتر است یا روی تختخواب مثلا فواید روی زمین خوابیدن این است که اگر درد کمر دارید روی زمین بخوابید یا مثلا کسی که باردار است بهتر است روی تخت بخوابد پس هر دو مزای و معایب خاص خود را دارند.

چگونه تخت خواب وصل کنیم :

معمولا هر تختخوابی به یک شکل متصل میشوند اما امروزه با وجود گوگل و ساایت های اشتراک ویدیو کار ساده شده است که میتوانید جستجو نمایید اما اگر طریقه وصل کردن ان موجود نبود و خودتان هم اشنایی ندارید حتما به فروشنده مراجعه نمایید.

چیکار کنیم تخت صدا نده :

یکی از دلایلی که تخت خواب صدا میدهد درست نصب نبودن ان است البته به مارک تختخواب هم بستگی دارد و یا به پایه ای که تخت روی آن قرار داد که باید حتما چک شود.

تاثیر بالش در خواب :

بدون شک داشتن یک بالشت یا متکا تمیز و نرم میتواند باعث یک خواب راحت باشد و هیچ کس دوست ندارد روی بالشی که مدتها شسشته نشده بخوابد چون خوابی نا ارام خواهید داشت البته برخی ها بالش سفت را ترجیح میدهند سایز آن هم بستگی به شخص دارد که با چه اندازه ای راحت تر است که همگی اصولی دارد و بهتر است به مقاله های اموزشی مراجعه نمایید تا بهترین بالش برای خوابیدن را انتخاب نمایید.

بهترین رنگ برای تخت خواب :

روانشناسان ادعا میکنند اولویت انتخاب رنگ سبز می باشد و مواردی چون رنگ  سفید، آبی یا بنفش هم تاکید شده . گفته شده رنگ قرمز، زرد و نارنجی  را انتخاب نشود. چون این نوع رنگ ها باعث بالا رفتن فشار خون، افزایش خشونت و کاهش آرامش و  موجب کم خوابی چون اگر دقت کنید این رنگ ها باعث اذیت شدن چشم هم میشوند اما رنگ ابی خیر و میتواند باعث ارامش شما هم شود.

ساخت نگهدارنده ملحفه تختخواب :

برای ساخت این نوع نظم دهنده باید کش پهن را از لوازم خیاطی و گیره قلابی را از لوازم ابزار یراقی یا لوازم اشپزخانه تهیه نمایید و نیاز به دوخت هم دارید که میتوانید به وسیله چرخ خیاطی یا دستی انجام بدهید اما این کار وقت گیر است و هزینه تمام شده آن به اندازه تهیه یک گیره است که مقرون به صرفه نیست.

جمع بندی محصول:

ملافه ای بخرید که مطمئن شوید که آنها برای تخت و بالش شما مناسب هستند ویژگی هایی مانندجنس می تواند بر راحتی ملحفه و روبالشی شما تأثیر بگذارد.در مقاله خرید گیره را  بررسی کردیم  ضمن تشکر، امید داریم این مطلب خرید نگهدارنده ملحفه یا ملافه تشک برایتان مفید باشد ما برای اسانی کار شما، لیستی بهترین نکات در مورد تشک و تختخواب را قرار داده ایم که به مرور به این لیست اضافه خواهد شد. با کلیک روی ایکون سبز رنگ یا لمسش، اطلاعات بیشتری از کالای کش ملافه تخت را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *