راهنمای خرید سویشرت مردانه ارزان(12 مدل)قیمت جدیدترین مدلهای خاص چهارخانه ساده طرح دار خوراک امسال

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 3 {دقیقه}

خرید سویشرت مردانه ارزان قیمت اما با کیفیت پیشنهاد امروز ماست. اگر اسپرت پوش هستید و زمانی که هوا سرد است حتما به یک سویشرت شیک نیاز خواهید داشت یک سوئیشرت با کیفیت و مناسب یکی از جذاب ترین لباس هایی است که یک مرد می تواند بپوشد. این لباس به اندام لاغر وزن و حجم می افزاید و اندام بزرگ را ورزیده میکند. از نظر عملکردی سویشرت شما را گرم نگه می دارد در حالی که از نظر سبک استایل می تواند یک استایل اسپرت به شما هدیه بدهد .

راهنما و قیمت سویشرت مردانه با این حال، اکثر مردان اطلاعات کمی در مورد سویشرت دارند . این مقاله لینک سرا به شما درک دقیق تری نسب به سویشرت و استایل  ارائه خواهد.  شما را در معرض گزینه هایی قرار می دهد که ممکن است در نظر نگرفته باشید تا بتوانید طوری لباس بپوشید که شخصیت شما را به بهترین نحو منعکس کند. هر چند شخصیت انسان به لباس نیست اما آراسته بودن همیشه حرف اول را میزند.    

خوشبخانه سویشرت هم برای آقایان و خانوم های چاق یا لاغر مناسب است اما در هنگام خرید باید نوع یقه و حتی جلو باز یا بسته بودن هم مد نظر گیرد حتی نوع رنگی که انتخاب میکنید هم مهم است چون شما باید رنگی را انتخاب نمایید که به پوست شما بیاید و اگر هنوز نمیدانید چه رنگ لباسی به پوست شما میاد حتما در این زمینه تحقیق بیشتری نمایید.  

 

سویشرت مردانه چیست :

لباس سویشرت یک استایل اسپرت به شمار میرود سویشرت میتواند کلاه دار جلو بسته یا جلو باز باشد این محصول برای همه سنین و جنسیت مناسب است و محدودیتی ندارد.معمولا لباسهای ورزشی امروزی در گذشته مورد استفاده ورزشکاران قرار میگرفت ولی به مرور بین همه مردم دنیا مورد استفاده قرار میگرد ناگفته نماند خیلی افراد سویشرت را پلیور یا هودی هم مینامند. 

 

 

ست سوشیرت مردانه فشن 2024

 

قیمت ست سویشرت شلوار مردانه 348.000 تومان

موجود است

   

 

قیمت ست سویشرت شلوار مردانه

 

 

قیمت ست سویشرت شلوار مردانه 269.000 تومان

موجود است

   

قیمت سویشرت قرمز

 

 

قیمت سویشرت قرمز 168.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

   

سویشرت ارتشی ابی

 

 

قیمت سویشرت ارتشی ابی 118.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

       

 

سویشرت طوسی زیپ دار جلو باز

قیمت سویشرت طوسی زیپ دار جلو باز 128.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

       

 

سویشرت جلو بسته

 

 

قیمت سویشرت جلو بسته 128.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

     

 سویشرت استین بلند جلو بسته

 

قیمت سویشرت استین بلند جلو بسته 118.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

      

 

 

قیمت سویشرت یقه گرد دیپلمات مشکی  128.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

 

 سویشرت چهار خانه قرمز جلو باز

 

 

قیمت سویشرت چهار خانه قرمز جلو باز 129.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

       

 

 سویشرت جلو بسته خز دار

   

 

قیمت سویشرت جلو بسته خز دار  109.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

 

  سویشرت جلو بسته تاج پادشاه

 

 

قیمت سویشرت جلو بسته تاج پادشاه 209.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

افراد لاغر چه سویشرتی بپوشند :

افرادی که به دنبال حجیم تر شدن بدن خود هستند بهتر است زیر سویشرت یک لایه لباس بپوشند یا از سویشرت های داخل خز دار استفاده کنند تا افرایش حجم پیدا کنند البته برای این دوستان ورزش بدنسازی پیشنهاد میشود اما نیازی نیست به باشگاه بدنسازی مراجعه کنند شما میتوانید با خرید چند دمبل و هالتر در خانه به حجم ایده ال خود برسید تا مشکل لاغری خود را تا حدودی حل نمایید.

 

افراد چار چطور سویشرتی را بپوشند :

به افرادی که افزایش حجم زیادی دارند یا توده چربی انها بسیار است مخصوصا شکم بر امده ای دارند پینشهاد میشود از رنگهای تیره که باعث خطای دید و باعث لاغر تر نشان دادن شما خواهد شد را استفاده کنند مخصوصا سویشترهایی که از داخل خز ندارند خریداری نمایند.  

 

طریقه ست کردن سویشرت با لباس  :

سویشرت را می توانید ببا هر لباس اسپرت بپوشید؛  تنوع زیاد لباس هودی ها موجب شده که بتوانید آن را با هر نوع شلوار لی یا اسلش بپوشید. سویشرت را می توانید با انواع کاپشن چرمی و کت اسپرت ست نمایید. اما اگر خیلی لاغر هستید حتما زیر سوئیشرت یک تیشرت استین بلند بپوشید.

 

چکیده :

در انتهای این مقاله خرید سوئیشرت ضمن آرزوی سلامتی برای شما ، امیدواریم معرفی انواع سوئیشرت  برایتان مفید باشد. شما در صورت دریافت مشاوره در مورد سویشرت مورد نظر خود از قسمت نظرات پایین یا چت سوال خود را ارسال بفرمایید .اگر قصد خرید سوئیشرت را دراید  چه در این وب سایت یا سایتهای دیگر به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در مورد نحوه استایل و انتخاب لباس مطالعاتی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *