خرید کیف لوازم بهداشتی و آرایشی مسافرتی کیوت Cute

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 1 {دقیقه}

کیف لوازم بهداشتی و آرایشی مسافرتی یکی از دغدغه‌های بانوان و عروس خانم‌ها، تهیه کیف لوازم زیر است  که علاوه بر زیبایی ، از نظر قیمتی هم بری آنها  مقرون به صرفه باشدبرای تهیه یک کیف لباس زیر ابتدا حتما به اندازه و وزن کیف دقت نمایید. در نظر داشته باشید کیف لباس زیر قرار است هر روز همراه شما در مسافرت یا هرجای دیگر باشد و شما آن را با خود حمل نمایید. به همین دلیل کیف باید برای جا به جایی آسان باشد  همچنین باید به صورتی باشد که تمامی لوازم شخصی را بتوانید همراه خود حمل نمایید مزیت اصلی این کیف ها این است که لوازم زیر شما جلو شچم دیگران نبست و همیشه در یک محفظه مخصوص قرارش میدهید.   

 

 کیف لوازم بهداشتی چیست :

 کیف لوازم بهداشتی دخترانه زنانه یکی از  وسایل  ضروری برای زمان سفر هست که با استفاده از این وسیله لباس زیرتان  را از بقیه لباس ها جدا میکنید و از همه مهم تر در دید دیگران نیست وضیفه بعدی آن نگهداری لباس زیر به صورت کاملا بهداشتی میباشد و نظم بخشیدن به لباس ها را بر عهده دارد این محصول طراحی بسیار کاربردی دارد. داخل این کیف محفظه های متعددی برای جدا نگه داشتن لوازم جانبی تعبیه شده است یک کیف لباس زیر مسافرتی می تواند به شما کمک کند از شلوغی کمد خود جلوگیری کنید.

 

 

کیف لوازم بهداشتی صورتی کیوت

 

قیمت کیف کیف لوازم بهداشتی  55.000 تومان

کیف لوازم آرایش مسافرتی

موجود است

کیف کیف لوازم بهداشتی صورتی

 

قیمت کیف کیف لوازم بهداشتی  85.000 تومان

کیف لوازم آرایش صورتی

تمام شد

 

 

کیف لوازم بهداشتی

 

 

قیمت کیف لباس کیف لوازم بهداشتی همه کاره 55.000 تومان

موجود است

 

قیمت کیف لوازم بهداشتی

 

قیمت کیف کیف لوازم بهداشتی  170.000 تومان

موجود است

 

قیمت کیف لوازم آرایشی

 

قیمت کیف کیف لوازم بهداشتی  50.000 تومان

موجود است

 

فروش سفارش کیف لوازم آرایش

 

قیمت کیف لباس زیر کوچک 40.000 تومان

موجود نیست

 

 

جمع بندی:    

کیف لوازم بهداشتی سفری می تواند هم بصورت زیپی و هم بصورت قفل دار باشد سعی نمایید  همیشه با توجه به ظرفیت فضای داخلی  یا خارجی کیفتان در آن وسایل قرار بدهید و از گذاشتن وسایل بیشتر به درون آن ها جدا اجتناب فرمایید چون باعث میشود کیف اسیب ببیند پس حتما برای خرید کیف مورد نظر توجه به جنس و کیفیت، سایز بسیار مهم میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *