پشتی صندلی توری خودرو 9 طرح طبی برای میز اداری

پشتی صندلی توری خودرو
⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 6 {دقیقه}

 

Info

پشتی صندلی توری برای محافظت از کمر یک طرح متفاوت میباشد ، داشتن یک  محصول طبی چه ابری باشد چه توری و یا هر مدل دیگری به شما کمک خواهد کرد که از کمر درد رهایی پیدا نمایید. مخصوص کسانی است که مدت زیادی را روی صندلی خودرو یا اداره مینشینند و این وسیله  با حمایت از گودی کمر باعث میشوند که فشار زیادی به کمرتان وادر نشد و در این حال شما کمتر خسته خواهید شد.  

اگر از استفاده بفرمایید با خودتان خواهید گفت چرا زودتر با تو آشنا نشده بودم چون استفاده از این وسیله باعث میشود خستگی از بدنتان خارج شود و شما انرژی بیشتری برای کار کردن و فعالیت روزانه خواهید داشت پس اگر اهل نشستن روی صندلی هستید حتما از آن استفاده نمایید. البته فرقی نمیکند

 

 

 

  1- 

 

پشتی صندلی توری

 

 

آموزش استفاده پشتی صندلی توری خودرو  و میز اداری :

این کالا برای میز مدیریتی و کارمندی در محل کار و مغازه هم مناسب است این محصول در حالت عادی صاف است و بسیاری خریداران  از نحوه استفاده این محصول اطلاع ندارد. اما شما با تنظیم دو کش محصول که در  اسلاید تصویر پایین قرار داده ایم  میتوانید به دلخواه و به سادگی  خمیده نمایید. تصویر پایین عکس واقعی ارسالی محصول میباشد.

 

 

پشتی توری صندلی

 

مشخصات محصول  :

 • ابعاد حدود 40 سانتی‌متر
 • وزن حدود 140 گرم
 • جنس پلی‌استر
 • قابلیت شستشو فقط با دست درون لگن 
 • جنس: توری مقاوم و میله فلزی فنری

 

توجه بفرمایید این مجصول ماساژور وسط ندارد و دقت نمایید

 

سفارش پیامکی :

برای خرید  موبایل همراه خود را بردارید و بعد کد دستوری 06873214 را به سامانه ی 10004410 ارسال بفرمایید

 

قیمت پشتی طبی توری قابل تنظیم بدون ماساژور 49.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

:توجه این پشتی بدون ماساژور وسط است:

آموزش تنظیم پستی اینجا

 

  2-  معرفی محصول دوم دار

 

پشتی صندلی توری خودرو

 

مزایای داشتن پشتی صندلی چیست :

 یک محصول پر فروش میباشد استفاده از پشتی صندلی برای گودی کمر باعث میشود ستون فقرات در وضعیت مناسب قرار داشته باشد ، از خستگی جگیری میکند و درد کمر و غیره را تا حدود زیادی بهبود می بخشد . از تور ضخیم و محکم ساخته شده . یک انتخاب خوب برای آقایان و خانوم هایی است که وقت زیادی را پشت میز یا هنگام رانندگی می گذرانند.

 

پشتی توری صندلی

 

آیا برای همه صندلی ها مناسب است :

بله ،  برای انواع صندلی ها مناسب است و فرقی نداره چه خودرو و چه صندلی دیگری دارید شما میتوانید در مسیرهای طولانی از این محصول استفاده نماید و قابل تنظیم است و می تواند از کمردرد جلوگیری نمایید . برای جلوگیری از کمردرد و عوارض ستون فقرات ، این محصول را روی صندلی ماشین خود نصب کنید و احساس راحتی را تجربه نمایید.

 

خرید پشتی کمری طبی

 

 • با این محصول کمر خود را ماساژ بدهید : این محصول بخاطر نوع طراحی که دارد باعث ماساژ دادن کمر خواهد شد که بخاطر این ویژگی این محصول متمایز کرده است  به علت داشتن منافذ باز و توری شکل از عرق زدن پشتتان جلوگیری خواهد کرد.

اگر میخواهید از عرق زدن بدنتان جلوگیری نمایید باید از پشتی های عرق گیر در کنار این محصول استفاده نمایید. محصول پد صندلی اتومبیل از کمرتان محافظت میکند  این محصول  مهره ها کمر شما را ماساژ می دهد. 

 

پشتی طبی مخصوص دیسک کمر

مشخصات محصول:

 • مخصوص همه صندلی ها
 • مخصوص پر کردن فضای خالی پشت کمر
 • کمر تان روزهای گرم تابستان خنک نگه دارید
 • ساخته شده از توری با کیفیت بالا
 • جلوگیری از عرق شدن 
 • مهره ها کمر شما را ماساژ می دهد.
 •  با داشتن نوع طراحی ویژ میتواند ه عضله پشت شما را ماساژ دهد.
 • برای صندلی های اتومبیل ، صندلی های اداری یا صندلی های منزل و کامیون بسیار مناسب است
 • ساخته شده از پارچه مشبک توری شکل
 • برای پشتیبانی یکنواخت از مهره کمر ، به آرامی با خطوط بدن مطابقت دارد ، کاملا مطابقت دارد
 • رنگ مشکی

 

 

 

 

هشدار : نکته مهم و کلیدی در هنگام خرید  :

بعد اتمام این محصول در لینک سرا باید اضافه کنیم دو تکه داری ماساژور وسط در بازار بسیار کمیاب و گران شده است . اگر از فروشگاهی میخواهید تهیه فرمایید قبلش از فروشنده جویا شوید و به عکسهایی که قرار داده شده اکتفا نکنید . نکته بعدی آنهایی هم که 2 عدد را به فروش میرسانند از همکاران خودمان هستند دلیل این که 2 عدد را به فروش میرسانند مطلب خود را آبدیت نکرده اند .

 

قیمت پشتی ماساژور دار 190.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

:توجه این پشتی دارای ماساژور وسط  است :

اتمام موجودی کالا و نا موجود بودن در بازار

 

  3- 

 

پشتی صندلی توری

 

برای صندلی های ماشین ، صندلی های اداری ، یا صندلی های خانگی و کامیون مناسب استگردش عالی هوا را برای خنک نگه داشتن شما بهبود می بخشد.اجازه می دهد جریان هوا برای راحتی شخصی انجام شود.

 

قیمت  190.000 تومان

موجود نیست

 

  4- 

 

پشتی طبی برای گودی کمر

 کوسن صندلی :

 برای دیسک کمر خانگی خودرو اداری فوشگاه لینک سرا در حفظ وضعیت صحیح ستون فقرات برای از بین بردن کمر درد یا وضعیت بسیرا کاربرد دارد  یک وزن سبک و قابل حمل است که ستون فقرات را در حالت خنثی خود حفظ می کند.

طراحی آناتومیک منحنی کمر طبیعی را حفظ کرده و فشار قدامی به مهره ها را کاهش می دهد. ساپورت های جانبی بدن را نگه داشته و راحتی را افزایش می دهند. فوم با تراکم 50 کیلوگرم در متر مکعب از انعطاف پذیری بالا و ماندگاری عملکردی طولانی با خاصیت بالشتگی بهتر برخوردار است. پوشش هوشمند قابل جابجایی و قابل شستشو ، احساس نرمی را ایجاد می کند ، به زیبایی جلوه و جلوه های زیبایی در داخل اتومبیل یا فضای داخلی دفتر می رسد.

قیمت پشتی صندلی فوم سرد 120000 تومان

در انبار موجود نیست

 

  5-   

 

پشتی طبی برای دیسک کمر

بازیابی راحت از پشت و سفتی:

با محکم نگه داشتن کمر در حالت نشسته ، تکیه گاه کمر صندلی به صورت ارگونومیک برای حمایت از حالت مناسب بدن ، کاهش کشیدگی پشت ، سفتی و درد طراحی شده است. ساپورت کمر به راحتی در هر صندلی محکم می شود ، برای کسانی که به مدت طولانی می نشینند و همچنین برای کسانی که از آسیب دیدگی بهبود می یابند بسیار مناسب است. یک بند الاستیک یکپارچه به شما امکان می دهد آن را در اکثر صندلی ها برای نشستن راحت در خانه ، محل کار یا محل کار محکم کنید.
با ارائه پشتیبانی هدفمند از کمر ، بالش صندلی به منظور بهبود وضعیت بدن و کاهش کشیدگی عضلات به صورت کانتور طراحی شده است. درد ناشی از کمردرد ، سیاتیک ، آرتروز ، تنگی ، فتق دیسک ، بارداری و آسیب را تسکین می دهد.

انعطاف پذیری فوم قابل انعطاف:

تکیه گاه کمری صندلی ساخته شده با کف انعطاف پذیر ، تعادل کاملی از پشتیبانی تسکین دهنده درد و بالشتک سازی راحت را فراهم می کند. بالشتک کف کانتور شده شکل خود را برای قابلیت استفاده گسترده حفظ می کند. با یک پارچه نرم ساخته شده ، پوشش قابل جدا شدن برای تمیز کردن آسان قابل شستشو در ماشین است.
قیمت 95000 تومان

همراه با ارسال یک هدیه ناقابل

در انبار موجود است

 

  6- 

 

 پشتی صندلی

قیمت  160000 تومان

موجود نیست

 

  7-   

قیمت کوسن صندلی

کوسن صندلی اداری جنس مموری فوم ، نرم و محکم ساخته شده است، از گرمای بدن شما برای انطباق با منحنی های شما استفاده می کند، طراحی ارگونومیک U شکل برای راحتی و فشار نشیمنگاه از نشستن طولانی مدت را کاهش می دهد.

 

قیمت کوسن 300.000 تومان

موجود نیست

 

قیمت کوسن صندلی دوقلو

 

 

قیمت دوقلو 100.000 تومان

فقط 2 عدد موجود است

موجود شد

 

 • چگونه روی صندلی بنشینیم : اگر میخواهید کار برایتان لذت بخش تر باشد باید با اصول درست نشستن روی صندلی آشنا باشید مخصوصا اگر صندلی شما تکیه گاه پستی ندارد میتوانید با استفاده یک پشتی صندلی به رفع خستگی خود کمک کنید البته فرقی ندارد پستی فوم دار باشد یا توری برای نشستن صحیح روی صندلی حتما به فیلم های اموزشی فضای مجازی مراجعه نمایید.
 • پشنی توری یا فوم : بستگی به شما دارد اما طبیعتا پشتیهای جنس فوم سرد یا ابر نرم تر هستند و این نکته را هم باید بدانید جنس فوم و ابر با هم متفاوت هستند و جنس فوم کیفیت بالا تری دارد که میتوانید در فضای مجازی با تفاوت این دو اشنا شوید.

 

 

چکیده:

این نوع صندلی بخاطر این که جریان هوا از انها عبور میکنند باعث عرق زدن شما نخواهند شد البته به اندازه صندلی های ابری و فورمی نرم نیستند اما انهایی که کلا مشکل عرق کردن روی صندلی دارند میتوانند از این محصولات استفاده نماییند. در کل این محصولات به سلیقه مشتری بستگی دارد. بازدیدکننده متحرم، ضمن تشکر فراوان از همراهی شما، امیدواریم محصولات برایتان مفید واقع شده باشد باید اضافه نماییم در کنار این محصولات برای جلوگیری از خستگی و درد کمر حتما مقاله های آموزشی در فضای مجازی را مطالعه فرمایید تا همیشه از درد کمر دور بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *