پشتی صندلی توری خودرو+(8طرح)راهنمای بهترین خرید صندلی ماشین خانه اداره محافظت کمر اورجینال

⏰ مدت زمان خواندن نقد و برسی کالا + خرید محصول : 9 {دقیقه}

 

Info

پشتی صندلی توری یک طرح متفاوت از پشتی ها میباشد ، داشتن یک پشتی طبی چه ابری باشد چه توری و یا هر مدل دیگری به شما کمک خواهد کرد که از کمر درد رهایی پیدا نمایید. پشتی ها طبی مخصوص کسانی است که مدت زیادی را روی صندلی خودرو یا اداره مینشینند و این پشتی ها با حمایت از گودی کمر باعث میشوند که فشار زیادی به کمرتان وادر نشد و در این حال شما کمتر خسته خواهید شد.  

اگر از پشتی های طبی استفاده بفرمایید با خودتان خواهید گفت چرا زودتر با تو آشنا نشده بودم چون استفاده از این محصول باعث میشود خستگی از بدنتان خارج شود و شما انرژی بیشتری برای کار کردن و فعالیت روزانه خواهید داشت پس اگر اهل نشستن روی صندلی هستید حتما از پشتی های طبی استفاده نمایید. البته فرقی نمیکند از پشتی طبی ما استفاده نمایید در کل استفاده از پشتی ها باعث کاهش خستگی خواهند شد.

 

 

 

  1-  معرفی محصول اول پشتی توری صندلی ساده

 

پشتی صندلی توری

 

 

آموزش استفاده از محصول پشتی توری ماشین و صندلی :

این پشتی توری در حالت عادی صاف است و بسیاری خریداران  از نحوه استفاده این محصول اطلاع ندارد. اما شما با تنظیم دو کش محصول که در  اسلاید تصویر پایین قرار داده ایم  میتوانید به دلخواه و به سادگی پشتی را خمیده نمایید. تصویر پایین عکس واقعی ارسالی محصول میباشد.

پشتی توری صندلی

 

مشخصات محصول پشتی توری انواع صندلی :

ابعاد حدود 40 سانتی‌متر

وزن حدود 140 گرم

جنس پلی‌استر

قابلیت شستشو فقط با دست درون لگن 

جنس: توری مقاوم و میله فلزی فنری

 

توجه بفرمایید این مجصول ماساژور وسط ندارد و دقت نمایید

 

سفارش پیامکی پشتی توری صندلی بدون ماساژور وسط :

برای خرید پشتی توری صندلی بدون ماساژور وسط  موبایل همراه خود را بردارید و بعد کد دستوری 06873214 را به سامانه ی 10004410 ارسال بفرمایید ؛ بعد یک اس ام اس برای شما ارسال خواهد میگردد که شما باید  آدرس و اطلاعات خود را وارد نمایید .. اما اگر می خواهید سفارش پشتی توری خود را  شخصا ثبت نمایید  به آیکون سبز رنگ پایین خرید محصول و توضیحات پایین مراجعه بفرمایید.

 

قیمت پشتی توری قابل تنظیم بدون ماساژور 120.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود است

:توجه این پشتی بدون ماساژور وسط است:

آموزش تنظیم پستی اینجا

 

  2-  معرفی محصول دوم پشتی توری صندلی ماساژور دار

 

پشتی صندلی توری خودرو

مزایای داشتن پشتی صندلی توری خودرو چیست :

پشتی صندلی توری خودرو کمری یک محصول پر فروش میباشد استفاده از پشتی صندلی برای گودی کمر باعث میشود ستون فقرات در وضعیت مناسب قرار داشته باشد ، از خستگی جلوگیری میکند و درد کمر و غیره را تا حدود زیادی بهبود می بخشد . 

 

 

 

پشتی توری صندلی اداری و خودرو از تور ضخیم و محکم ساخته شده . یک انتخاب خوب برای آقایان و خانوم هایی است که وقت زیادی را پشت میز یا هنگام رانندگی می گذرانند.

پشتی توری صندلی

 

آیا پشتی توری صندلی برای همه صندلی ها مناسب است :

بله ، پشتی صندلی برای انواع صندلی ها مناسب است و فرقی نداره چه خودرو و چه صندلی دیگری دارید شما میتوانید در مسیرهای طولانی از این محصول استفاده نماید و قابل تنظیم است و می تواند از کمردرد جلوگیری نمایید . برای جلوگیری از کمردرد و عوارض ستون فقرات ، این محصول را روی صندلی ماشین خود نصب کنید و احساس راحتی را تجربه نمایید.

خرید پشتی کمری طبی

با این محصول کمر خود را ماساژ بدهید :

این محصول بخاطر نوع طراحی که دارد باعث ماساژ دادن کمر خواهد شد که بخاطر این ویژگی این محصول را با دیگر پشتی های طبی متمایز کرده است این پشتی طبی به علت داشتن منافذ باز و توری شکل از عرق زدن پشتتان جلوگیری خواهد کرد.

 

اگر میخواهید از عرق زدن بدنتان جلوگیری نمایید باید از پشتی های عرق گیر در کنار این محصول استفاده نمایید. محصول پد صندلی اتومبیل از کمرتان محافظت میکند  این محصول  مهره ها کمر شما را ماساژ می دهد.

با این محصول فشار رانندگی و کار خود را برطرف کنید. ا مهره های تعبیه شده در این پشتی می توانند عضله پشت شما را برای آرامش ماساژ دهند. توسط نوارها با تنظیمات کامل امکان پذیر است.این پشتی ماشین با استفاده از قاب سیم فولادی ، حالت ارتجاعی ، خود را حفظ خواهد کرد.

پشتی طبی مخصوص دیسک کمر

مشخصات محصول پشتی توری شکل صندلی خودرو خانه ادارهی مدیریتی:

مخصوص همه صندلی ها

مخصوص پر کردن فضای خالی پشت کمر

کمر تان روزهای گرم تابستان خنک نگه دارید

ساخته شده از توری با کیفیت بالا

جلوگیری از عرق شدن 

مهره ها کمر شما را ماساژ می دهد.

 با داشتن نوع طراحی ویژ میتواند ه عضله پشت شما را ماساژ دهد.

برای صندلی های اتومبیل ، صندلی های اداری یا صندلی های منزل و کامیون بسیار مناسب است

ساخته شده از پارچه مشبک توری شکل

برای پشتیبانی یکنواخت از مهره کمر ، به آرامی با خطوط بدن مطابقت دارد ، کاملا مطابقت دارد

رنگ مشکی

 

 

 

 

 

هشدار : نکته مهم و کلیدی در هنگام خرید پشتی توری خودرو :

بعد اتمام این محصول در لینک سرا باید اضافه کنیم پشتی توری صندلی دو تکه داری ماساژور وسط در بازار بسیار کمیاب و گران شده است . اگر از فروشگاهی میخواهید تهیه فرمایید قبلش از فروشنده جویا شوید و به عکسهایی که قرار داده شده اکتفا نکنید . نکته بعدی آنهایی هم که 2 عدد را به فروش میرسانند از همکاران خودمان هستند دلیل این که 2 عدد را به فروش میرسانند مطلب خود را آبدیت نکرده اند .

قیمت پشتی صندلی توری ماساژور دار 190.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

:توجه این پشتی دارای ماساژور وسط  است :

اتمام موجودی کالا و نا موجود بودن در بازار

 

  3-  معرفی محصول سوم پشتی توری صندلی ماساژور دار بزرگ

 

پشتی صندلی توری

 

پشتی صندلی خودرو ضد عرق مهره ها پشت شما را ماساژ می دهند. پشتی مشبک  فشار کاری خود را کاهش دهید. با قابلیت تنظیم کامل ، به هر نوع صندلی خانگی و خودرو  متصل می شود.با استفاده از قاب سیم فولادی با خاصیت ارتجاعی بالا ، حالت ارتجاعی خود را حفظ کنید

برای صندلی های ماشین ، صندلی های اداری ، یا صندلی های خانگی و کامیون مناسب استگردش عالی هوا را برای خنک نگه داشتن شما بهبود می بخشد.اجازه می دهد جریان هوا برای راحتی شخصی انجام شود.

رنگ: رنگ قهوه
جنس: فلزی پارچه مش
اندازه: 42*43 سانتی متر

قیمت پشتی طبی توری خودرو ماساژور دار 190.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود نیست

 

  4-  معرفی محصول چهارم پشتی توری جنس فوم سرد

 

پشتی طبی برای گودی کمر

 کوسن صندلی پشتی چیست :

این پشتی پشتی صندلی برای دیسک کمر خانگی خودرو اداری فوشگاه لینک سرا در حفظ وضعیت صحیح ستون فقرات برای از بین بردن کمر درد یا وضعیت بسیرا کاربرد دارد .این  پشتی یک وزن سبک و قابل حمل است که ستون فقرات را در حالت خنثی خود حفظ می کند. بالشتک صندلی پشتی پرتابل  روی صندلی ماشین ، صندلی ، تخت یا کف و غیره قرار می گیرد.

این بالشتک پشتی صندلی پشتی منحنی طبیعی کمر را حفظ کرده و با طراحی آناتومیک راحتی را افزایش می دهد. فوم با چگالی بالا به کار رفته در این تکیه گاه بالشتک بهتر و دوام بیشتر را فراهم می کند. می توانید درپوش این کمک را برداشته و بشویید تا تمیز بماند. آن را روی صندلی ماشین ، صندلی ، تخت یا زمین خود قرار دهید تا حالت پشت خود را حفظ کند.

طراحی آناتومیک منحنی کمر طبیعی را حفظ کرده و فشار قدامی به مهره ها را کاهش می دهد. ساپورت های جانبی بدن را نگه داشته و راحتی را افزایش می دهند. فوم با تراکم 50 کیلوگرم در متر مکعب از انعطاف پذیری بالا و ماندگاری عملکردی طولانی با خاصیت بالشتگی بهتر برخوردار است. پوشش هوشمند قابل جابجایی و قابل شستشو ، احساس نرمی را ایجاد می کند ، به زیبایی جلوه و جلوه های زیبایی در داخل اتومبیل یا فضای داخلی دفتر می رسد.

مزایا پشتی طبی چیست:

توانبخشی بیماران مبتلا به بیماری دیسک. ضعف ستون فقرات در اثر سل ، پوکی استخوان یا آرتروز. مراقبت از ستون فقرات بعد از عمل ، شکستگی. درد و استرس به دلیل وضعیت بد وضعیتی ، تغییر شکل وضعیتی ستون فقرات.ناراحتی و خستگی در طی ساعات طولانی نشستن یا مسافرت ، به ویژه برای صندلی های غیر سطلی و صندلی های عقب سوار. از حرکتهای تند به عقب در جاده های پر دست انداز جلوگیری می کند.این محصول داری شکل مطابق با مشخصات پشت انسان است و انحنای طبیعی ستون فقرات را حفظ می کند. کش های نگهدارنده الاستیک در پشت به ثابت شدن پشتی صندلی کمک می کنند.

 

مشخصات پشتی طبی :

1. سبک وزن و قابل حمل.

2. طرح تشریحی.

3. فوم قالب گیری شده با چگالی بالا.

4. پوشش قابل شستشو.

5. ابعاد محصول: 48.3 38 38.6 10. 10.7 سانتی متر

6. وزن 1.04 کیلوگرم  

قیمت پشتی صندلی فوم سرد 120000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

در انبار موجود نیست

 

  5-  معرفی محصول پنجم پشتی طبی صندلی فوم سرد

 

پشتی طبی برای دیسک کمر

بازیابی راحت از پشت و سفتی:

با محکم نگه داشتن کمر در حالت نشسته ، تکیه گاه کمر صندلی به صورت ارگونومیک برای حمایت از حالت مناسب بدن ، کاهش کشیدگی پشت ، سفتی و درد طراحی شده است. ساپورت کمر به راحتی در هر صندلی محکم می شود ، برای کسانی که به مدت طولانی می نشینند و همچنین برای کسانی که از آسیب دیدگی بهبود می یابند بسیار مناسب است. یک بند الاستیک یکپارچه به شما امکان می دهد آن را در اکثر صندلی ها برای نشستن راحت در خانه ، محل کار یا محل کار محکم کنید.
 

همراه با پشتیبانی استثنایی:

با ارائه پشتیبانی هدفمند از کمر ، بالش صندلی به منظور بهبود وضعیت بدن و کاهش کشیدگی عضلات به صورت کانتور طراحی شده است. درد ناشی از کمردرد ، سیاتیک ، آرتروز ، تنگی ، فتق دیسک ، بارداری و آسیب را تسکین می دهد.
 

انعطاف پذیری فوم قابل انعطاف:

تکیه گاه کمری صندلی ساخته شده با کف انعطاف پذیر ، تعادل کاملی از پشتیبانی تسکین دهنده درد و بالشتک سازی راحت را فراهم می کند. بالشتک کف کانتور شده شکل خود را برای قابلیت استفاده گسترده حفظ می کند. با یک پارچه نرم ساخته شده ، پوشش قابل جدا شدن برای تمیز کردن آسان قابل شستشو در ماشین است.

مشخصات محصول :

ابعاد بسته 14.33 x 12.68 x 5.28 اینچ؛ 2.05
داری کش نگهدارند
تولید کننده Vive Health
قیمت پشتی صندلی 95000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

همراه با ارسال یک هدیه ناقابل

در انبار موجود است

 

  6-  معرفی محصول ششم پشتی طبی

 

 پشتی صندلی

اگر می خواهید در یک روز گرم تابستان فضای پشت خود را بپوشانید و از پشتی طبی استفاده کنید، به خرید این محصول فکر کنید.
قیمت پشتی صندلی 160000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود نیست

 

  7-  معرفی محصول هفتم کوسن صندلی

قیمت کوسن صندلی

کوسن صندلی اداری جنس مموری فوم ، نرم و محکم ساخته شده است، از گرمای بدن شما برای انطباق با منحنی های شما استفاده می کند، طراحی ارگونومیک U شکل برای راحتی و فشار نشیمنگاه از نشستن طولانی مدت را کاهش می دهد.

 

قیمت کوسن صندلی 300.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

موجود نیست

قیمت کوسن صندلی دوقلو

 

 

قیمت کوسن صندلی دوقلو 100.000 تومان

1 عدد ارسال خواهد شد

فقط 2 عدد موجود است

موجود شد

 

صندلی پشت توری اداری :

این نوع صندلی بخاطر این که جریان هوا از انها عبور میکنند باعث عرق زدن شما نخواهند شد البته به اندازه صندلی های ابری و فورمی نرم نیستند اما انهایی که کلا مشکل عرق کردن روی صندلی دارند میتوانند از این محصولات استفاده نماییند. در کل این محصولات به سلیقه مشتری بستگی دارد.

اصلی نکته ای که در خرید  پشتی صندلی اتوموبیل باید به آن دقت نمایید عملکرد آن است. بعضی  از تکیه گاه ها هوشمند و مخصوص صندلی هستند، در حالی که برخی دیگر ساده و چند کاره میباشند و می توان از آنها هم در اداره کار و هم در صندلی خودرو استفاده نمایید . پس حتما ابتدا باید الزامات خود را  تعیین نمایید.

چگونه روی صندلی بنشینیم :

اگر میخواهید کار برایتان لذت بخش تر باشد باید با اصول درست نشستن روی صندلی آشنا باشید مخصوصا اگر صندلی شما تکیه گاه پستی ندارد میتوانید با استفاده یک پشتی صندلی به رفع خستگی خود کمک کنید البته فرقی ندارد پستی فوم دار باشد یا توری برای نشستن صحیح روی صندلی حتما به فیلم های اموزشی فضای مجازی مراجعه نمایید.

پشتی توری یا فوم :

بستگی به شما دارد اما طبیعتا پشتی های جنس فوم سرد یا ابر نرم تر هستند و این نکته را هم باید بدانید جنس فوم و ابر با هم متفاوت هستند و جنس فوم کیفیت بالا تری دارد که میتوانید در فضای مجازی با تفاوت این دو اشنا شوید.

چکیده:

بازدیدکننده متحرم، ضمن تشکر فراوان از همراهی شما، امیدواریم محصولات پشتی کمر  برایتان مفید واقع شده باشد باید اضافه نماییم  به مرور به لیست پشتی های طبی کمر این صفحه اضافه خواهد شد. در کنار این محصولات برای جلوگیری از خستگی و درد کمر حتما مقاله های آموزشی در فضای مجازی را مطالعه فرمایید تا همیشه از درد کمر دور بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *